Yearn.finance (YFI) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja YFI

192 695 223 USD

Historyczne maksimum YFI

91 384.35 USD

logo kryptowaluty yearn.finance Czym jest yearn.finance?

yearn.finance znajduje się na 88 miejscu w rankingu kryptowalut.

Yearn.finance (YFI) to kryptowaluta, która jest używana na platformie Yearn.finance. Yearn.finance to zdecentralizowana platforma finansowa (DeFi), która koncentruje się na zapewnieniu użytkownikom dostępu do szeregu usług finansowych, takich jak rolnictwo plonów, pożyczki i ubezpieczenia.

Platforma Yearn.finance jest zbudowana na blockchainie Ethereum i wykorzystuje inteligentne kontrakty, aby umożliwić tworzenie i korzystanie z różnych produktów i usług finansowych. Te produkty i usługi mają na celu umożliwienie użytkownikom maksymalizacji zysków z ich aktywów cyfrowych i zarządzania ryzykiem w zmiennym świecie kryptowalut.

YFI jest tokenem zarządzania platformy Yearn.finance i służy do umożliwienia zdecentralizowanego zarządzania platformą. Oznacza to, że posiadacze YFI mogą głosować nad kluczowymi decyzjami i propozycjami, które wpływają na kierunek rozwoju platformy Yearn.finance. Co więcej, posiadacze YFI mogą zdobywać nagrody poprzez stakowanie swoich tokenów i uczestniczenie w zarządzaniu platformą.

Platforma Yearn.finance jest obsługiwana przez zdecentralizowaną organizację autonomiczną (DAO), która jest rodzajem organizacji, która jest prowadzona przez sieć użytkowników na blockchainie. Pozwala to na zdecentralizowane i przejrzyste zarządzanie platformą, a decyzje podejmowane są przez posiadaczy tokenów YFI.


yearn.finance bazuje na Otwartym Oprogramowaniu

Kryptowaluta yearn.finance jest cyfrową formą pieniądza opartą na Otwartym Oprogramowaniu. Oznacza to, że każdy uczestnik tego rynku ma dostęp do kodu źródłowego, który jest ogólnie dostępny i może być swobodnie wykorzystywany.

Najbardziej znaną kryptowalutą opartą na Otwartym Oprogramowaniu jest Bitcoin.

Zalety kryptowalut Otwartego Oprogramowania takich jak YFI są oczywiste: są one przejrzyste i mają wysoką reputację. Umożliwia to każdemu zainteresowanemu pobranie, przeglądanie i modyfikowanie kodu źródłowego. Jednocześnie jednak łatwość kopiowania kodu nie przekłada się na szybkie zbudowanie zaufania do nowej kryptowaluty.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie yearn.finance


Gdzie kupić yearn.finance?

yearn.finance możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno yearn.finance jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs yearn.finance (YFI)

Aktualny kurs yearn.finance wynosi 23 161.91216548 PLN 0.57%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 443 174 651.5231629 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął YFI to 365 516.01239228 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak yearn.finance, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę YFI mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 USDT/CRO 0.2 ADA/CRO 0.3 BNB/USDC 0.5 ZEC/UMA 1 BTC/ZRX 2 BNB/LSK 5 LUNA/LSK 10 HEX/UMA 0 ADA/TRX

yearn.finance Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 4]