Yearn.finance (YFI) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja YFI

199 646 18 USD

Historyczne maksimum YFI

91 384.35 USD

logo kryptowaluty yearn.finance Czym jest yearn.finance?

yearn.finance znajduje się na 88 miejscu w rankingu kryptowalut.

Yearn.finance (YFI) to kryptowaluta, która jest używana na platformie Yearn.finance. Yearn.finance to zdecentralizowana platforma finansowa (DeFi), która koncentruje się na zapewnieniu użytkownikom dostępu do szeregu usług finansowych, takich jak rolnictwo plonów, pożyczki i ubezpieczenia.

Platforma Yearn.finance jest zbudowana na blockchainie Ethereum i wykorzystuje inteligentne kontrakty, aby umożliwić tworzenie i korzystanie z różnych produktów i usług finansowych. Te produkty i usługi mają na celu umożliwienie użytkownikom maksymalizacji zysków z ich aktywów cyfrowych i zarządzania ryzykiem w zmiennym świecie kryptowalut.

YFI jest tokenem zarządzania platformy Yearn.finance i służy do umożliwienia zdecentralizowanego zarządzania platformą. Oznacza to, że posiadacze YFI mogą głosować nad kluczowymi decyzjami i propozycjami, które wpływają na kierunek rozwoju platformy Yearn.finance. Co więcej, posiadacze YFI mogą zdobywać nagrody poprzez stakowanie swoich tokenów i uczestniczenie w zarządzaniu platformą.

Platforma Yearn.finance jest obsługiwana przez zdecentralizowaną organizację autonomiczną (DAO), która jest rodzajem organizacji, która jest prowadzona przez sieć użytkowników na blockchainie. Pozwala to na zdecentralizowane i przejrzyste zarządzanie platformą, a decyzje podejmowane są przez posiadaczy tokenów YFI.


yearn.finance kryptowaluta Open Source

yearn.finance jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz yearn.finance.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy YFI, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie yearn.finance


Gdzie kupić yearn.finance?

yearn.finance możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno yearn.finance jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs yearn.finance (YFI)

Aktualny kurs yearn.finance wynosi 25 369.13484112 PLN 2.54%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 70 352 302.01104783 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął YFI to 383 424.97499687 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak yearn.finance, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę YFI mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 DOT/ZEC 0.2 ZRX/UMA 0.3 BTC/UMA 0.5 BNB/ZEC 1 TRX/ZEC 2 XLM/DASH 5 BTC/LSK 10 OMG/XEC 7 SOL/DOT

yearn.finance Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 4]