IExec RLC (RLC) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja RLC

99 760 149 USD

Historyczne maksimum RLC

16.06 USD

logo kryptowaluty iExec RLC Czym jest iExec RLC?

iExec RLC znajduje się na 223 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Pierwszy zdecentralizowany rynek dla zasobów w chmurze


iExec RLC kryptowaluta Open Source

iExec RLC jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz iExec RLC.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy RLC, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


iExec RLC a Smart Contracty

RLC jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt iExec RLC wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie iExec RLC


Gdzie kupić iExec RLC?

iExec RLC możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno iExec RLC jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

bitbay logo Bittrex

iExec RLC można kupić na Bittrex.

  • Stworzona w 2014 roku
  • 440+ kryptowalut do wyboru
  • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs iExec RLC (RLC)

Aktualny kurs iExec RLC wynosi 5.77851674 PLN -0.03%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 26 565 872.57407656 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął RLC to 67.38466133 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak iExec RLC, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę RLC mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 USDC/SHIB 0.2 ADA/LSK 0.3 BNB/CRO 0.5 ADA/ZEC 1 BNB/ZEC 2 SHIB/LSK 5 BNB/CRO 10 USDT/SOL 3 ZEC/LSK

iExec RLC Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]