VeThor Token (VTHO) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja VTHO

86 197 867 USD

Historyczne maksimum VTHO

0.042136 USD

logo kryptowaluty VeThor Token Czym jest VeThor Token?

VeThor Token znajduje się na 200 miejscu w rankingu kryptowalut.

VeThor Token jest reprezentowany jako koszt energii do przeprowadzenia transakcji płatniczych i transakcji smart contract na blockchainie VeChainThor. VTHO jest z czasem generowane jako gaz z tokenów VeChain.


VeThor Token kryptowaluta Open Source

VeThor Token jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz VeThor Token.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy VTHO, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie VeThor Token


Gdzie kupić VeThor Token?

VeThor Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno VeThor Token jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kurs VeThor Token (VTHO)

Aktualny kurs VeThor Token wynosi 0.00846171 PLN 2.51%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 11 396 954.39000947 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął VTHO to 0.18873968 PLN

VeThor Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]