Revain (REV) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja REV

22 862 544 USD

Historyczne maksimum REV

4.49 USD

logo kryptowaluty Revain Czym jest Revain?

Revain znajduje się na 66 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Revain - Jest to platforma opinii nowej generacji, w większości oparta na technologii blockchain, która nie pozwala na zmianę lub usunięcie recenzji, a jej autorzy otrzymują nagrodę za jej stworzenie!


Revain a Smart Contracty

REV jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Revain wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Revain


Gdzie kupić Revain?

Revain możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Bittrex

Revain można kupić na Bittrex.

  • Stworzona w 2014 roku
  • 440+ kryptowalut do wyboru
  • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs Revain (REV)

Aktualny kurs Revain wynosi 0.00112582 PLN 1.68%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 208 675.92056447 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął REV to 18.80000283 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Revain, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę REV mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 ZEC/LSK 0.2 DASH/UMA 0.3 LUNA/UMA 0.5 USDC/DOT 1 ZEC/LSK 2 SOL/USDC 5 BNB/OMG 10 CRO/OMI 3 DOGE/ZRX

Revain Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 4]