Revain (REV) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja REV

1 613 963 355 USD

Historyczne maksimum REV

4.49 USD

logo kryptowaluty Revain Czym jest Revain?

Revain znajduje się na 66 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Revain - Jest to platforma opinii nowej generacji, w większości oparta na technologii blockchain, która nie pozwala na zmianę lub usunięcie recenzji, a jej autorzy otrzymują nagrodę za jej stworzenie!


Smart Contracts

REV jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Revain


Kurs Revain

Aktualny kurs Revain wynosi 0.0743615 PLN -0.01%

Revain Wykres


Gdzie kupić Revain?

Revain możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Bittrex

Revain można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]