Revain (REV) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja REV

11 198 149 USD

Historyczne maksimum REV

4.49 USD

logo kryptowaluty Revain Czym jest Revain?

Revain znajduje się na 66 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Revain - Jest to platforma opinii nowej generacji, w większości oparta na technologii blockchain, która nie pozwala na zmianę lub usunięcie recenzji, a jej autorzy otrzymują nagrodę za jej stworzenie!


Revain a Smart Contracty

REV jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Revain wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Revain


Gdzie kupić Revain?

Revain możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs Revain (REV)

Aktualny kurs Revain wynosi 0.00052852 PLN -3.98%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 9 111.17887982 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął REV to 18.01871208 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Revain, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę REV mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 HEX/DENT 0.2 ETH/OMI 0.3 USDC/DENT 0.5 BTC/OMG 1 BNB/OMI 2 USDT/XLM 5 BNB/BAT 10 TRX/BAT 3 XLM/XEC

Revain Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 4]