Reserve Rights (RSR) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja RSR

259 583 504 USD

Historyczne maksimum RSR

0.120311 USD

logo kryptowaluty Reserve Rights Czym jest Reserve Rights?

Reserve Rights znajduje się na 176 miejscu w rankingu kryptowalut.


Reserve Rights a Smart Contracty

RSR jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Reserve Rights wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Reserve Rights


Kurs Reserve Rights (RSR)

Aktualny kurs Reserve Rights wynosi 0.078784 PLN -10.04%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 107 184 684 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął RSR to 0.48053243 PLN

Reserve Rights Wykres


Gdzie kupić Reserve Rights?

Reserve Rights możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Reserve Rights jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]