Klaytn (KLAY) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja KLAY

1 109 847 3 USD

Historyczne maksimum KLAY

2.97 USD

logo kryptowaluty Klaytn Czym jest Klaytn?

Klaytn znajduje się na 52 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2019 roku


Klaytn kryptowaluta Open Source

Klaytn jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Klaytn.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy KLAY, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Klaytn


Gdzie kupić Klaytn?

Klaytn możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Klaytn jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kurs Klaytn (KLAY)

Aktualny kurs Klaytn wynosi 1.77735112 PLN 0.14%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 91 411 762.42031704 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął KLAY to 13.34964437 PLN

Klaytn Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]