SwissBorg (CHSB) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja CHSB

211 216 835 USD

Historyczne maksimum CHSB

1.64 USD

logo kryptowaluty SwissBorg Czym jest SwissBorg?

SwissBorg znajduje się na 144 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

SwissBorg to firma oferująca szwajcarskie rozwiązania w zakresie inwestycji w kryptowaluty.


SwissBorg bazuje na Otwartym Oprogramowaniu

Kryptowaluta SwissBorg jest cyfrową formą pieniądza opartą na Otwartym Oprogramowaniu. Oznacza to, że każdy uczestnik tego rynku ma dostęp do kodu źródłowego, który jest ogólnie dostępny i może być swobodnie wykorzystywany.

Najbardziej znaną kryptowalutą opartą na Otwartym Oprogramowaniu jest Bitcoin.

Zalety kryptowalut Otwartego Oprogramowania takich jak CHSB są oczywiste: są one przejrzyste i mają wysoką reputację. Umożliwia to każdemu zainteresowanemu pobranie, przeglądanie i modyfikowanie kodu źródłowego. Jednocześnie jednak łatwość kopiowania kodu nie przekłada się na szybkie zbudowanie zaufania do nowej kryptowaluty.


SwissBorg a Smart Contracty

CHSB jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt SwissBorg wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie SwissBorg


Gdzie kupić SwissBorg?

SwissBorg możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs SwissBorg (CHSB)

Aktualny kurs SwissBorg wynosi 0.84154105 PLN 0.67%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 6 964 888.10679266 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął CHSB to 6.44015774 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak SwissBorg, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę CHSB mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 HEX/UMA 0.2 TRX/DASH 0.3 SOL/UMA 0.5 SHIB/LUNA 1 TRX/LUNA 2 XRP/DENT 5 XRP/BAT 10 BTC/XRP 7 ETH/ADA

SwissBorg Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]