SwissBorg (CHSB) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja CHSB

123 120 09 USD

Historyczne maksimum CHSB

1.64 USD

logo kryptowaluty SwissBorg Czym jest SwissBorg?

SwissBorg znajduje się na 144 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

SwissBorg to firma oferująca szwajcarskie rozwiązania w zakresie inwestycji w kryptowaluty.


SwissBorg kryptowaluta Open Source

SwissBorg jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz SwissBorg.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy CHSB, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


SwissBorg a Smart Contracty

CHSB jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt SwissBorg wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie SwissBorg


Gdzie kupić SwissBorg?

SwissBorg możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs SwissBorg (CHSB)

Aktualny kurs SwissBorg wynosi 0.51633519 PLN -1.58%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 2 532 617.24043909 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął CHSB to 6.89084992 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak SwissBorg, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę CHSB mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 USDC/DOT 0.2 OMI/XEC 0.3 TRX/ZEC 0.5 XRP/XLM 1 LUNA/UMA 2 ETH/USDT 5 BTC/OMI 10 SHIB/XEC 6 ETH/SHIB

SwissBorg Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]