Loopring (LRC) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja LRC

352 399 017 USD

Historyczne maksimum LRC

3.78 USD

logo kryptowaluty Loopring Czym jest Loopring?

Loopring znajduje się na 57 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2016 roku

Loopring to nie tylko protokół, ale także zdecentralizowany automatyczny system wykonawczy, który handluje na giełdach kryptowalut, chroniąc użytkowników przed ryzykiem kontrahenta i zmniejszając koszty handlu. Poprzez łączenie płynności kryptowalut, budujemy system finansowy przyszłości.


Loopring kryptowaluta Open Source

Loopring jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Loopring.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy LRC, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Loopring a Smart Contracty

LRC jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Loopring wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Loopring


Gdzie kupić Loopring?

Loopring możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Loopring jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Loopring (LRC)

Aktualny kurs Loopring wynosi 1.03166712 PLN 3.76%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 80 987 639.39636828 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął LRC to 15.08916685 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Loopring, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę LRC mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 USDC/DENT 0.2 BNB/BAT 0.3 LSK/UMA 0.5 USDT/DOGE 1 ZEC/XEC 2 SOL/LSK 5 ADA/USDC 10 DOGE/CRO 6 HEX/OMG

Loopring Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]