Loopring (LRC) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja LRC

396 238 196 USD

Historyczne maksimum LRC

3.78 USD

logo kryptowaluty Loopring Czym jest Loopring?

Loopring znajduje się na 57 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2016 roku

Loopring to nie tylko protokół, ale także zdecentralizowany automatyczny system wykonawczy, który handluje na giełdach kryptowalut, chroniąc użytkowników przed ryzykiem kontrahenta i zmniejszając koszty handlu. Poprzez łączenie płynności kryptowalut, budujemy system finansowy przyszłości.


Loopring kryptowaluta Open Source

Loopring jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Loopring.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy LRC, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Loopring a Smart Contracty

LRC jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Loopring wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Loopring


Gdzie kupić Loopring?

Loopring możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Loopring jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

bitbay logo Bittrex

Loopring można kupić na Bittrex.

  • Stworzona w 2014 roku
  • 440+ kryptowalut do wyboru
  • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs Loopring (LRC)

Aktualny kurs Loopring wynosi 1.45102845 PLN 1.47%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 55 237 486.33940087 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął LRC to 18.39126394 PLN

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 XRP/ZEC 0.2 BTC/LUNA 0.3 DOGE/BAT 0.5 DOT/XEC 1 TRX/OMG 2 USDT/SOL 5 DASH/DENT 10 DOGE/TRX 4 ETH/DENT

Loopring Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]