Shiba Inu (SHIB) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja SHIB

13 770 589 773 USD

Historyczne maksimum SHIB

0.000038 USD

logo kryptowaluty Shiba Inu Czym jest Shiba Inu?

Shiba Inu znajduje się na 40 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 1970 roku

SHIB jest eksperymentem w zdecentralizowanym, spontanicznym budowaniu społeczności. SHIB to nasz pierwszy token, który pozwala użytkownikom na posiadanie miliardów, a nawet trylionów tokenów. Nazwany DOGECOIN KILLER, ten ERC-20 ONLY token może pozostać znacznie poniżej jednego pensa i nadal prześcignąć Dogecoin w niewielkim czasie (relatywnie rzecz biorąc). Popularny na całym świecie i już podnoszący się o tysiące procent, token Shiba ($Shib) jest pierwszym tokenem kryptowalutowym, który jest notowany i motywowany na ShibaSwap, naszej zdecentralizowanej giełdzie.


SHIB - MemeCoin

Niektóre kryptowaluty należą do kategorii tzw. memecoinów, czyli kryptowalut stworzonych dla żartu. Dobrym przykładem memecoina jest Shiba Inu.

Za memecoinami nie stoją zwykle żadne projekty biznesowe, a tworzone są one podobnie jak internetowe memy - dla celów rozrywkowych. Najpopularniejszym memecoinem jest Dogecoin, nawiązujący w swojej nazwie do popularnego mema z wizerunkiem psa. Dogecoin stał się popularną kryptowalutą po serii wpisów na Twitterze autorstwa Elona Muska, który przez samo zwrócenie uwagi na tą kryptowalutę sprawił, że jej wartość w pewnym momencie wzrosła kilkudziesięciokrotnie.

Brak projektów biznesowych stojących za memecoinami sprawia jednak, że długofalowo są to projekty o niskiej kapitalizacji.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Shiba Inu


Kurs Shiba Inu

Aktualny kurs Shiba Inu wynosi 0.00011024 PLN 0.51%

Shiba Inu Wykres


Gdzie kupić Shiba Inu?

Shiba Inu możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Shiba Inu jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]