OMG Network (OMG) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja OMG

242 073 326 USD

Historyczne maksimum OMG

28.35 USD

logo kryptowaluty OMG Network Czym jest OMG Network?

OMG Network znajduje się na 70 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Sieć OMG to skalowalne rozwiązanie dla finansów na Ethereum, umożliwiające przejrzyste transakcje peer-to-peer w czasie rzeczywistym. Zdecentralizowana sieć ułatwia samodzielne usługi finansowe w różnych regionach geograficznych, klasach aktywów i zastosowaniach.


OMG Network kryptowaluta Open Source

OMG Network jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz OMG Network.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy OMG, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


OMG środkiem płatniczym?

Tak, OMG Network może być używana do płacenia za towary i usługi. W związku z tym że kryptowaluty działają jako zdecentrelizowane rejestry wartości, mogą być uznawane za wirtualną walutę, a tym samym za środek płatniczy. Za pomocą OMG możliwe jest zatem dokonywanie spłacanie należności na rzecz wybranego odbiorcy. Posiadacz OMG przechowuje ją w swoim wirtualnym portfelu, do którego dzięki metodom kryptograficznym dostęp ma tylko on. Następnie dzięki szyfrowaniu możliwe jest dokonywanie transakcji bez innych mediatorów. Wiąże się z tym fakt, że użycie OMG jako środka płatniczego może nie być jawne np. dla organów państwowych.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie OMG Network


Gdzie kupić OMG Network?

OMG Network możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno OMG Network jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

 • Działa od 2017 roku
 • Serwis w Polskiej wersji językowej
 • 600+ kryptowalut do wyboru
 • 90 mln użytkowników
 • Kontrakty terminowe

Zonda (dawniej bitbay logo BitBay)

OMG Network można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - Zonda. Umożliwa ona zakup w naszej ojczystej walucie.

 • Założona w 2014 roku
 • Serwis w Polskiej wersji językowej
 • 50+ kryptowalut do wyboru

bitbay logo Bittrex

OMG Network można kupić na Bittrex.

 • Stworzona w 2014 roku
 • 440+ kryptowalut do wyboru
 • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs OMG Network (OMG)

Aktualny kurs OMG Network wynosi 8.40762158 PLN 2.01%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 103 242 394.9477576 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął OMG to 138.10105797 PLN

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 ETH/ZRX 0.2 CRO/UMA 0.3 DENT/OMI 0.5 ZRX/XEC 1 SHIB/LSK 2 DOGE/DENT 5 XRP/DASH 10 LUNA/ZEC 5 ADA/UMA

OMG Network Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]