Paxos Standard (USDP) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja USDP

139 253 084 USD

Historyczne maksimum USDP

1.21 USD

logo kryptowaluty Paxos Standard Czym jest Paxos Standard?

Paxos Standard znajduje się na 107 miejscu w rankingu kryptowalut.

Paxos Standard jest regulowanym aktywem kryptowalutowym. Jest w pełni zabezpieczony 1:1 przez dolara amerykańskiego, zatwierdzony i regulowany przez NYDFS i umożliwia natychmiastowe transakcje.Paxos Standard (PAX) został stworzony przez Paxos, firmę zajmującą się technologiami finansowymi, której misją jest modernizacja finansów poprzez mobilizację aktywów z prędkością Internetu.Paxos był pierwszą firmą zajmującą się wirtualnymi walutami, która otrzymała kartę od Departamentu Usług Finansowych Stanu Nowy Jork. Jako zarejestrowana spółka powiernicza z ograniczoną odpowiedzialnością, posiadająca uprawnienia powiernicze zgodnie z prawem bankowym, Paxos jest w stanie oferować regulowane usługi w zakresie kryptowalut i wirtualnych towarów.Zespół Paxos wywodzi się z różnych środowisk i posiada różnorodne doświadczenie, od Wall Street po Dolinę Krzemową. Na jego czele stoi dyrektor generalny i współzałożyciel Charles Cascarilla, który spędził swoją karierę jako klient, analityk, inwestor, a teraz twórca technologii finansowej.


Bezpieczeństwo inwestowania w stablecoiny na przykładzie Paxos Standard

Kryptowaluta Paxos Standard jest stabilną walutą (określaną też jako stablecoin). Co to znaczy? W najprostszym tłumaczeniu, nie jest ona podatna na wahania kursu, co sprawia, że jej zmienność cenowa jest minimalna.

Dzięki temu, że USDP nie zmienia drastycznie swojego kursu, dla użytkowników, którzy chcą w nią inwestować, wzrasta bezpieczeństwo takiej decyzji. Nie muszą się oni martwić o gwałtowne spadki ani wzrosty.

Paxos Standard jako stablecoin może być wykorzystywana do zabezpieczania swoich transakcji i utrzymywania ich stałej wartości. Inne, mocno wahające się w cenie kryptowaluty można zamienić na Paxos Standard, utrzymując wartość np. do dolara. Co ważne, taka zamiana nie jest objęta obowiązkiem podatkowym.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Paxos Standard


Gdzie kupić Paxos Standard?

Paxos Standard możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs Paxos Standard (USDP)

Aktualny kurs Paxos Standard wynosi 4.03857555 PLN 0%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 40 010 377.94764974 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął USDP to 4.88798392 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Paxos Standard, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę USDP mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 XLM/UMA 0.2 USDC/ZEC 0.3 XRP/LSK 0.5 USDT/LSK 1 TRX/CRO 2 DOT/UMA 5 BTC/DOGE 10 HEX/USDC 1 XRP/XLM

Paxos Standard Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]