Paxos Standard (USDP) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja USDP

779 043 912 USD

Historyczne maksimum USDP

1.090607 USD

logo kryptowaluty Paxos Standard Czym jest Paxos Standard?

Paxos Standard znajduje się na 107 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 1970 roku

Paxos Standard jest regulowanym aktywem kryptowalutowym. Jest w pełni zabezpieczony 1:1 przez dolara amerykańskiego, zatwierdzony i regulowany przez NYDFS i umożliwia natychmiastowe transakcje.Paxos Standard (PAX) został stworzony przez Paxos, firmę zajmującą się technologiami finansowymi, której misją jest modernizacja finansów poprzez mobilizację aktywów z prędkością Internetu.Paxos był pierwszą firmą zajmującą się wirtualnymi walutami, która otrzymała kartę od Departamentu Usług Finansowych Stanu Nowy Jork. Jako zarejestrowana spółka powiernicza z ograniczoną odpowiedzialnością, posiadająca uprawnienia powiernicze zgodnie z prawem bankowym, Paxos jest w stanie oferować regulowane usługi w zakresie kryptowalut i wirtualnych towarów.Zespół Paxos wywodzi się z różnych środowisk i posiada różnorodne doświadczenie, od Wall Street po Dolinę Krzemową. Na jego czele stoi dyrektor generalny i współzałożyciel Charles Cascarilla, który spędził swoją karierę jako klient, analityk, inwestor, a teraz twórca technologii finansowej.


Bezpieczeństwo inwestowania w stablecoiny

Kryptowaluta Paxos Standard jest stabilną walutą (określaną też jako stablecoin). Co to znaczy? W najprostszym tłumaczeniu, nie jest ona podatna na wahania kursu, co sprawia, że jej zmienność cenowa jest minimalna.

Dzięki temu, że USDP nie zmienia drastycznie swojego kursu, dla użytkowników, którzy chcą w nią inwestować, wzrasta bezpieczeństwo takiej decyzji. Nie muszą się oni martwić o gwałtowne spadki ani wzrosty.

Paxos Standard jako stablecoin może być wykorzystywana do zabezpieczania swoich transakcji i utrzymywania ich stałej wartości. Inne, mocno wahające się w cenie kryptowaluty można zamienić na Paxos Standard, utrzymując wartość np. do dolara. Co ważne, taka zamiana nie jest objęta obowiązkiem podatkowym.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Paxos Standard


Kurs Paxos Standard

Aktualny kurs Paxos Standard wynosi 3.92306729 PLN -0.33%

Paxos Standard Wykres


Gdzie kupić Paxos Standard?

Paxos Standard możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]