Kava (KAVA) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja KAVA

868 244 069 USD

Historyczne maksimum KAVA

9.17 USD

logo kryptowaluty Kava Czym jest Kava?

Kava znajduje się na 147 miejscu w rankingu kryptowalut.

Kava to platforma cross-chain DeFi oferująca zabezpieczone pożyczki i stablecoiny dla użytkowników głównych aktywów kryptowalutowych (BTC, XRP, BNB, ATOM, itp.). Jest wspierana przez ponad 100 podmiotów gospodarczych na całym świecie, w tym prominentne fundusze kryptowalutowe i główne projekty kryptowalutowe, takie jak Ripple i Cosmos. Na platformie znajdują się dwa tokeny: KAVA, token zarządzania i stakowania odpowiedzialny za zabezpieczenie sieci i głosowanie nad kluczowymi parametrami; oraz USDX, algorytmicznie utrzymywany stablecoin wsparty zabezpieczeniem aktywów kryptowalutowych.


Kava kryptowaluta Open Source

Kava jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Kava.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy KAVA, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Kava


Gdzie kupić Kava?

Kava możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Kava jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Kava (KAVA)

Aktualny kurs Kava wynosi 3.47326219 PLN 5.19%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 134 231 988.53893638 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął KAVA to 36.81145193 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Kava, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę KAVA mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 XLM/CRO 0.2 ZEC/XEC 0.3 ETH/OMI 0.5 HEX/TRX 1 XRP/XLM 2 DOT/XEC 5 DOT/ZRX 10 ZEC/XEC 2 ETH/LUNA

Kava Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]