Kava (KAVA) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja KAVA

579 466 921 USD

Historyczne maksimum KAVA

9.17 USD

logo kryptowaluty Kava Czym jest Kava?

Kava znajduje się na 147 miejscu w rankingu kryptowalut.

Kava to platforma cross-chain DeFi oferująca zabezpieczone pożyczki i stablecoiny dla użytkowników głównych aktywów kryptowalutowych (BTC, XRP, BNB, ATOM, itp.). Jest wspierana przez ponad 100 podmiotów gospodarczych na całym świecie, w tym prominentne fundusze kryptowalutowe i główne projekty kryptowalutowe, takie jak Ripple i Cosmos. Na platformie znajdują się dwa tokeny: KAVA, token zarządzania i stakowania odpowiedzialny za zabezpieczenie sieci i głosowanie nad kluczowymi parametrami; oraz USDX, algorytmicznie utrzymywany stablecoin wsparty zabezpieczeniem aktywów kryptowalutowych.


Kava kryptowaluta Open Source

Kava jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Kava.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy KAVA, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Kava


Kurs Kava (KAVA)

Aktualny kurs Kava wynosi 15.6595814 PLN -1%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 383 126 028 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął KAVA to 36.62647027 PLN

Kava Wykres


Gdzie kupić Kava?

Kava możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Kava jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]