Huobi Token (HT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HT

665 522 007 USD

Historyczne maksimum HT

39.66 USD

logo kryptowaluty Huobi Token Czym jest Huobi Token?

Huobi Token znajduje się na 50 miejscu w rankingu kryptowalut.

Huobi jest znaną na całym świecie giełdą Bitcoin. Na Huobi, można handlować Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), DASH, itp., za pomocą Bitcoin (BTC) i USDT.


Huobi Token a Smart Contracty

HT jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Huobi Token wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Huobi Token


Gdzie kupić Huobi Token?

Huobi Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs Huobi Token (HT)

Aktualny kurs Huobi Token wynosi 11.95567696 PLN -0.51%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 40 910 962.25518864 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął HT to 166.12987696 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Huobi Token, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę HT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 ADA/UMA 0.2 XRP/SHIB 0.3 HEX/CRO 0.5 ADA/SHIB 1 SOL/DOGE 2 ZEC/UMA 5 ETH/XRP 10 SOL/OMG 7 XRP/ZRX

Huobi Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]