The Graph (GRT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja GRT

2 235 485 623 USD

Historyczne maksimum GRT

2.66 USD

logo kryptowaluty The Graph Czym jest The Graph?

The Graph znajduje się na 59 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2020 roku


The Graph jest oparty na Open Source

Kryptowaluta The Graph jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie The Graph


Kurs The Graph

Aktualny kurs The Graph wynosi 3.02325953 PLN 1.04%

The Graph Wykres


Gdzie kupić The Graph?

The Graph możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo BitBay

The Graph można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - BitBay. Umożliwa ona zakup w naszej ojczystej walucie.


bitbay logo Binance

Kupno The Graph jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]