The Graph (GRT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja GRT

1 334 180 125 USD

Historyczne maksimum GRT

2.66 USD

logo kryptowaluty The Graph Czym jest The Graph?

The Graph znajduje się na 59 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2020 roku


The Graph jest oparty na Open Source

Kryptowaluta The Graph jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak GRT jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie The Graph


Gdzie kupić The Graph?

The Graph możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno The Graph jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Zonda (dawniej bitbay logo BitBay)

The Graph można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - Zonda. Umożliwa ona zakup w naszej ojczystej walucie.


Kurs The Graph (GRT)

Aktualny kurs The Graph wynosi 0.86963813 PLN 2.77%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 406 767 000.11757445 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął GRT to 11.96022235 PLN

The Graph Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]