HNC Coin (HNC) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HNC

Historyczne maksimum HNC

logo kryptowaluty HNC Coin Czym jest HNC Coin?

HNC Coin znajduje się na 2758 miejscu w rankingu kryptowalut.

Czym jest HNC Coin?- HNC Coin została założona w 2015 roku. Pierwszy blok został wygenerowany 8 lutego 2015 roku. Początkowy blockchain był forkiem Litecoina, a po ostatnim hard forku w lipcu 2021 roku stał się forkiem Dash Coin, skupiając się na maksymalizacji bezpieczeństwa i szybkości transakcji.Kim są założyciele HNC Coin?- HNC Coin został założony przez zespół greckich, bardzo doświadczonych deweloperów blockchain. W dniu 2020 roku do zespołu dołączyli nowi deweloperzy i planowane jest więcej wejść na najbliższe kilka lat w celu rozwoju ekosystemu HNC Coin.Co sprawia, że HNC Coin jest wyjątkowy?- W przeciwieństwie do większości walut cyfrowych, HNC został zaprojektowany, aby być walutą o podwójnym przeznaczeniu. To znaczy, aby istnieć jako środek płatniczy z jednej strony, ale także być traktowane jako innowacyjne rozwiązanie inwestycyjne z drugiej strony. Również zapewnić kompletny ekosystem płatności i integracji jego wykorzystania do niego.- Po ostatnim hard fork w dniu 17 lipca 2021 roku, wszyscy posiadacze tej daty (17 lipca 2021) może sprzedać tylko:- 5% ich całkowitych monet na 1rst rok- 10% ich całkowitych monet na drugi rok- 15% ich całkowitych monet na trzeci rok- 25% ich całkowitych monet na czwarty rok- 45% ich całkowitych monet na piąty rok- Kupujący po 17 lipca 2021 roku, będą mieli ich HNC Coins 100ree tradeable.


Koncepcja Proof of Work

Kryptowaluta HNC Coin opiera się na koncepcji "Proof of Work" (PoW). Jest to jedna z dwóch najpopularniejszych metod osiągania konsensusu w ramach sieci używającej blockchain, polegająca na tym, że każdy nowo wytworzony blok poparty jest kryptograficznym potwierdzeniem wykonania pewnego wysiłku obliczeniowego. W tym modelu wysiłek obliczeniowy stanowi podstawę do otrzymania wynagrodzenia w formie nowych jednostek kryptowaluty.

Model PoW jest wykorzystywany przez wiodące kryptowaluty, takiej jak np. Bitcoin, czy HNC Coin. W dużym uproszczeniu koncepcja PoW wykorzystuje trudne do rozwiązania problemy matematyczne, których rozwiązanie poprzez włożenie wysiłku obliczeniowego (a w efekcie poniesienie kosztów elektryczności zużytej do tego celu) prowadzi do uzyskania określonego wynagrodzenia w HNC


HNC środkiem płatniczym?

Tak, HNC Coin może być używana do płacenia za towary i usługi. W związku z tym że kryptowaluty działają jako zdecentrelizowane rejestry wartości, mogą być uznawane za wirtualną walutę, a tym samym za środek płatniczy. Za pomocą HNC możliwe jest zatem dokonywanie spłacanie należności na rzecz wybranego odbiorcy. Posiadacz HNC przechowuje ją w swoim wirtualnym portfelu, do którego dzięki metodom kryptograficznym dostęp ma tylko on. Następnie dzięki szyfrowaniu możliwe jest dokonywanie transakcji bez innych mediatorów. Wiąże się z tym fakt, że użycie HNC jako środka płatniczego może nie być jawne np. dla organów państwowych.


Czy kryptowalutę HNC można kopać?

Jak najbardziej, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już dziś rozpocząć mining HNC. Do procesu kopania HNC Coin, należy się odpowiednio przygotować. Niezbędna jest przede wszystkim mocna maszyna, posiadająca odpowiednio dużą moc obliczeniową. Podczas kopania kryptowalut nasz sprzęt tak naprawdę wykonuje skomplikowane zadania matematyczne, jednocześnie stając się węzłem ogólnoświatowej sieci kryptowalutowej.

Kopanie kryptowaluty HNC Coin może być opłacalne dlatego, że za dany okres, w którym nasz komputer „wydobywał” kryptowalutę otrzymujemy wynagrodzenia w formie określonej ilości HNC. Kopanie HNC Coin może być świetną inwestycją, wszystko zależy od cen prądu oraz trudności kopania. Przed podjęciem decyzj o zakupie sprzętu do kopania oblicz sobie opłacalność danej waluty w dostępnych kalkulatorach online.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie HNC Coin


Gdzie kupić HNC Coin?

HNC Coin możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs HNC Coin (HNC)

Aktualny kurs HNC Coin wynosi 0.10431204 PLN 4.2%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi . Najwyższą cenę, którą osiągnął HNC to

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak HNC Coin, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę HNC mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 BNB/SOL 0.2 DOT/SHIB 0.3 DOGE/ZRX 0.5 ETH/XLM 1 CRO/BAT 2 ETH/BAT 5 DOGE/OMG 10 ADA/USDC 4 DASH/LSK

HNC Coin Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]