Origin Protocol (OGN) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja OGN

85 971 975 USD

Historyczne maksimum OGN

3.34 USD

logo kryptowaluty Origin Protocol Czym jest Origin Protocol?

Origin Protocol znajduje się na 214 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2018 roku


Origin Protocol jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Origin Protocol jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak OGN jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Origin Protocol


Gdzie kupić Origin Protocol?

Origin Protocol możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Origin Protocol jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


bitbay logo Bittrex

Origin Protocol można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


Kurs Origin Protocol (OGN)

Aktualny kurs Origin Protocol wynosi 0.99045182 PLN -2.49%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 54 112 529.34757356 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął OGN to 14.96423744 PLN

Origin Protocol Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]