UMA (UMA) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja UMA

288 529 453 USD

Historyczne maksimum UMA

43.72 USD

logo kryptowaluty UMA Czym jest UMA?

UMA znajduje się na 121 miejscu w rankingu kryptowalut.

UMA jest zdecentralizowaną platformą kontraktów finansowych zbudowaną w celu umożliwienia powszechnego dostępu do rynku.


UMA jest oparty na Open Source

Kryptowaluta UMA jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak UMA jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie UMA


Gdzie kupić UMA?

UMA możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno UMA jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs UMA (UMA)

Aktualny kurs UMA wynosi 14.00578185 PLN 4.45%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 89 074 676.51126426 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął UMA to 171.53346681 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak UMA, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę UMA mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 DOGE/SHIB 0.2 BNB/TRX 0.3 ETH/BAT 0.5 DENT/UMA 1 DOGE/LUNA 2 XRP/BAT 5 LUNA/OMI 10 XRP/USDC 7 BTC/BAT

UMA Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]