UMA (UMA) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja UMA

Historyczne maksimum UMA

logo kryptowaluty UMA Czym jest UMA?

UMA znajduje się na 121 miejscu w rankingu kryptowalut.

UMA jest zdecentralizowaną platformą kontraktów finansowych zbudowaną w celu umożliwienia powszechnego dostępu do rynku.


UMA jest oparty na Open Source

Kryptowaluta UMA jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak UMA jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie UMA


Gdzie kupić UMA?

UMA możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno UMA jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


bitbay logo Bittrex

UMA można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


Kurs UMA (UMA)

Aktualny kurs UMA wynosi 13.4820585 PLN 5.71%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 66 249 100.75347763 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął UMA to 196.69276104 PLN

UMA Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]