Dent (DENT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja DENT

101 905 21 USD

Historyczne maksimum DENT

0.111397 USD

logo kryptowaluty Dent Czym jest Dent?

Dent znajduje się na 175 miejscu w rankingu kryptowalut.

Stworzenie światowego rynku dla danych mobilnych na Ethereum Blockchain.


Dent - Smart Contracts

DENT jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Dent


Gdzie kupić Dent?

Dent możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Dent jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kurs Dent (DENT)

Aktualny kurs Dent wynosi 0.00463349 PLN -2.42%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 94 683 057.31894869 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął DENT to 0.50148144 PLN

Dent Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]