Dent (DENT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja DENT

147 972 62 USD

Historyczne maksimum DENT

0.111397 USD

logo kryptowaluty Dent Czym jest Dent?

Dent znajduje się na 175 miejscu w rankingu kryptowalut.

Dent (DENT) to kryptowaluta, która jest zbudowana na blockchainie Ethereum i jest natywnym tokenem bezprzewodowej platformy wymiany danych mobilnych Dent. Platforma pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać i przekazywać dane mobilne na zdecentralizowanym rynku.

Platforma Dent ma na celu zaburzenie tradycyjnego rynku danych mobilnych, umożliwiając użytkownikom handel danymi mobilnymi bezpośrednio ze sobą, wycinając potrzebę scentralizowanych dostawców danych mobilnych. Pozwala to na bardziej efektywny i opłacalny sposób pozyskiwania danych mobilnych przez użytkowników, a także zapewnia sposób, w jaki osoby posiadające nadmiar danych mogą je spieniężyć.

Token DENT jest walutą używaną na platformie Dent i służy do kupowania, sprzedawania i przekazywania danych mobilnych. Jest również używany jako token zarządzania, umożliwiając posiadaczom głosowanie nad aktualizacjami protokołu i innymi ważnymi decyzjami.

Dent ma być również bardzo przyjazny dla użytkownika, koncentrując się na zapewnieniu prostego i intuicyjnego interfejsu, który pozwala każdemu kupić i sprzedać dane mobilne. Projekt jest open-source i ma silną społeczność deweloperów przyczyniającą się do jego rozwoju.

Dent to kryptowaluta, która ma na celu zakłócenie tradycyjnego rynku danych mobilnych, umożliwiając użytkownikom bezpośredni handel danymi mobilnymi między sobą w sposób zdecentralizowany. Zapewnia bardziej wydajny i opłacalny sposób pozyskiwania danych mobilnych przez użytkowników, a także zapewnia sposób, w jaki osoby z nadmiarem danych mogą je spieniężyć.


Dent - Smart Contracts

DENT jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Dent


Gdzie kupić Dent?

Dent możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Dent jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Dent (DENT)

Aktualny kurs Dent wynosi 0.0059396 PLN 4.48%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 29 634 456.18846034 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął DENT to 0.44849144 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Dent, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę DENT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 DOGE/DOT 0.2 HEX/DOT 0.3 DOT/TRX 0.5 BNB/SHIB 1 HEX/DASH 2 ADA/USDC 5 LSK/UMA 10 ADA/XRP 7 DOT/DASH

Dent Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]