BitTorrent (BTT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja BTT

2 373 833 525 USD

Historyczne maksimum BTT

0.014276 USD

logo kryptowaluty BitTorrent Czym jest BitTorrent?

BitTorrent znajduje się na 57 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2019 roku

BitTorrent (BTT) pozwala twórcom treści łączyć się z ich publicznością, zarabiać i wydawać cyfrową walutę bez pośrednika. Łącząc sieć peer-to-peer BitTorrent z blockchainem TRON, oferujemy nowe doświadczenia dla ponad 100 milionów użytkowników.


BitTorrent jest oparty na Open Source

Kryptowaluta BitTorrent jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie BitTorrent


Kurs BitTorrent

Aktualny kurs BitTorrent wynosi 0.01409913 PLN 0.84%

BitTorrent Wykres


Gdzie kupić BitTorrent?

BitTorrent możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Bittrex

BitTorrent można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


bitbay logo Binance

Kupno BitTorrent jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]