BitTorrent (BTT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja BTT

1 385 383 087 USD

Historyczne maksimum BTT

0.014276 USD

logo kryptowaluty BitTorrent Czym jest BitTorrent?

BitTorrent znajduje się na 57 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2019 roku

BitTorrent (BTT) pozwala twórcom treści łączyć się z ich publicznością, zarabiać i wydawać cyfrową walutę bez pośrednika. Łącząc sieć peer-to-peer BitTorrent z blockchainem TRON, oferujemy nowe doświadczenia dla ponad 100 milionów użytkowników.


BitTorrent kryptowaluta Open Source

BitTorrent jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz BitTorrent.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy BTT, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie BitTorrent


Gdzie kupić BitTorrent?

BitTorrent możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno BitTorrent jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


bitbay logo Bittrex

BitTorrent można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


Kurs BitTorrent (BTT)

Aktualny kurs BitTorrent wynosi 0.00674497 PLN 3.58%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 37 579.75238173 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął BTT to 0.06420594 PLN

BitTorrent Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]