AscendEx Token (ASD) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja ASD

27 447 948 USD

Historyczne maksimum ASD

3.25 USD

logo kryptowaluty AscendEx Token Czym jest AscendEx Token?

AscendEx Token znajduje się na 244 miejscu w rankingu kryptowalut.

ASD to bezzwrotny funkcjonalny token użytkowy, który będzie wykorzystywany jako jednostka wymiany pomiędzy uczestnikami na BitMax. Celem wprowadzenia ASD jest zapewnienie wygodnego i bezpiecznego sposobu płatności i rozliczeń pomiędzy uczestnikami, którzy wchodzą w interakcje w ramach ekosystemu na AscendEx. ASD w żaden sposób nie reprezentuje udziałów, udziału, prawa, tytułu lub udziału w Fundacji, Dystrybutorze, jego podmiotach stowarzyszonych, lub jakiejkolwiek innej firmie, przedsiębiorstwie lub przedsięwzięciu, ani nie uprawnia posiadaczy tokenów do żadnych obietnic opłat, dywidend, przychodów, zysków lub zwrotów z inwestycji, i nie są przeznaczone do reprezentowania papierów wartościowych w Singapurze lub innej odpowiedniej jurysdykcji. ASD może być wykorzystywany wyłącznie w AscendEx, a posiadanie ASD nie wiąże się z żadnymi prawami, wyraźnymi lub dorozumianymi, innymi niż prawo do korzystania z ASD jako środka umożliwiającego korzystanie i interakcję w ramach AscendEx.ASD będzie również funkcjonował jako zachęta ekonomiczna, aby zachęcić użytkowników do uczestnictwa w ekosystemie AscendEx. Użytkownicy AscendEx i/lub posiadacze ASD, którzy nie uczestniczyli aktywnie, nie otrzymają żadnych zachęt ASD.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie AscendEx Token


Gdzie kupić AscendEx Token?

AscendEx Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs AscendEx Token (ASD)

Aktualny kurs AscendEx Token wynosi 0.16612621 PLN -4.78%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 5 518 270.21321422 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął ASD to 12.99520394 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak AscendEx Token, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę ASD mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 BTC/ZRX 0.2 ETH/ADA 0.3 USDT/CRO 0.5 DOGE/ZRX 1 SOL/OMI 2 BTC/ZEC 5 XLM/LSK 10 ADA/SHIB 5 BNB/LUNA

AscendEx Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]