THETA (THETA) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja THETA

1 602 571 483 USD

Historyczne maksimum THETA

16.59 USD

logo kryptowaluty THETA Czym jest THETA?

THETA znajduje się na 29 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Theta to zdecentralizowana sieć dostarczania wideo, zasilana przez użytkowników i innowacyjny nowy blockchain.


THETA kryptowaluta Open Source

THETA jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz THETA.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy THETA, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


THETA a Smart Contracty

THETA jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt THETA wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie THETA


Gdzie kupić THETA?

THETA możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno THETA jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs THETA (THETA)

Aktualny kurs THETA wynosi 6.30695353 PLN -1.38%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 115 422 347.28737362 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął THETA to 65.31961016 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak THETA, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę THETA mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 ZRX/OMG 0.2 USDC/ZRX 0.3 ZEC/DENT 0.5 ADA/ZRX 1 SHIB/LUNA 2 XRP/DENT 5 ZEC/OMI 10 SHIB/LSK 0 DOGE/DENT

THETA Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]