Compound (COMP) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja COMP

164 781 057 USD

Historyczne maksimum COMP

913.49 USD

logo kryptowaluty Compound Czym jest Compound?

Compound znajduje się na 86 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2020 roku

Stworzony przez Compound Finance Team, Compound Governance Token (COMP) lub (czasami słownie Compound Coin) będzie kluczową aplikacją, która zastąpi administrację Protokołu Pożyczkowego Compound poprzez zarządzanie społecznością. Ostatecznie użytkownicy platformy pożyczkowej Compound otrzymają prawo do sugerowania, debatowania i wprowadzania zmian w Compound - bez konieczności polegania na naszym zespole.


Compound kryptowaluta Open Source

Compound jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Compound.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy COMP, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Compound


Gdzie kupić Compound?

Compound możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Compound jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Zonda (dawniej bitbay logo BitBay)

Compound można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - Zonda. Umożliwa ona zakup w naszej ojczystej walucie.

  • Założona w 2014 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 50+ kryptowalut do wyboru

Kurs Compound (COMP)

Aktualny kurs Compound wynosi 201.11500314 PLN -0.84%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 85 925 745.013613 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął COMP to 3 597.70383753 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Compound, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę COMP mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 SHIB/OMI 0.2 BTC/LSK 0.3 LUNA/XEC 0.5 DENT/UMA 1 DOGE/OMG 2 HEX/LUNA 5 DOGE/LUNA 10 XLM/DENT 8 ADA/DOGE

Compound Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]