The Transfer Token (TTT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja TTT

Historyczne maksimum TTT

logo kryptowaluty The Transfer Token Czym jest The Transfer Token?

The Transfer Token znajduje się na 85 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2020 roku

The Transfer Token (TTT) to kryptowaluta oparta na ERC-20, opracowana przez Atom Solutions. Jest on przeznaczony do wykorzystania jako brama do wymiany walut i zagranicznych przekazów pieniężnych. Jedną z głównych cech TTT jest to, że 50% opłat poniesionych przez handlu i wymiany przy użyciu Eternal Wallet są zwracane do użytkowników, odpowiednio do ilości TTT, które posiadają w Eternal Wallet.Inną cechą jest to, że Eternal Wallet, poprzez wykorzystanie TTT, może zapewnić użytkownikom najbardziej przystępne na świecie wymiany walut i przekazów zagranicznych, co czyni go rewolucyjną innowacją w obecnym stanie globalnej wymiany walut.


The Transfer Token kryptowaluta Open Source

The Transfer Token jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz The Transfer Token.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy TTT, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie The Transfer Token


Gdzie kupić The Transfer Token?

The Transfer Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs The Transfer Token (TTT)

Aktualny kurs The Transfer Token wynosi , a jego 24 godzinny wolumen wynosi . Najwyższą cenę, którą osiągnął TTT to

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak The Transfer Token, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę TTT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 DOGE/OMI 0.2 DASH/ZEC 0.3 ZRX/DENT 0.5 XRP/TRX 1 CRO/ZRX 2 TRX/ZRX 5 USDT/DENT 10 LUNA/XEC 8 XLM/TRX

The Transfer Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]