The Transfer Token (TTT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja TTT

1 371 363 284 USD

Historyczne maksimum TTT

16.62 USD

logo kryptowaluty The Transfer Token Czym jest The Transfer Token?

The Transfer Token znajduje się na 85 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2020 roku

The Transfer Token (TTT) to kryptowaluta oparta na ERC-20, opracowana przez Atom Solutions. Jest on przeznaczony do wykorzystania jako brama do wymiany walut i zagranicznych przekazów pieniężnych. Jedną z głównych cech TTT jest to, że 50% opłat poniesionych przez handlu i wymiany przy użyciu Eternal Wallet są zwracane do użytkowników, odpowiednio do ilości TTT, które posiadają w Eternal Wallet.Inną cechą jest to, że Eternal Wallet, poprzez wykorzystanie TTT, może zapewnić użytkownikom najbardziej przystępne na świecie wymiany walut i przekazów zagranicznych, co czyni go rewolucyjną innowacją w obecnym stanie globalnej wymiany walut.


The Transfer Token jest oparty na Open Source

Kryptowaluta The Transfer Token jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie The Transfer Token


Kurs The Transfer Token

Aktualny kurs The Transfer Token wynosi 51.29127034 PLN 0.81%

The Transfer Token Wykres


Gdzie kupić The Transfer Token?

The Transfer Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]