Telcoin (TEL) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja TEL

100 878 165 USD

Historyczne maksimum TEL

0.06473 USD

logo kryptowaluty Telcoin Czym jest Telcoin?

Telcoin znajduje się na 100 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Telcoin to nowa kryptowaluta oparta na blockchainie Ethereum, która będzie dystrybuowana i akceptowana przez operatorów telekomunikacyjnych, dzięki czemu będzie dostępna dla miliardów użytkowników na całym świecie bez dodatkowej rejestracji, jedynie za pomocą telefonu komórkowego.


Telcoin jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Telcoin jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak TEL jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Telcoin - Smart Contracts

TEL jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Telcoin


Gdzie kupić Telcoin?

Telcoin możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs Telcoin (TEL)

Aktualny kurs Telcoin wynosi 0.00626612 PLN 4.06%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 4 402 208.23866558 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął TEL to 0.27113301 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Telcoin, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę TEL mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 ETH/TRX 0.2 DASH/BAT 0.3 XLM/OMI 0.5 USDT/SOL 1 ETH/BAT 2 HEX/CRO 5 HEX/CRO 10 SHIB/XEC 3 BNB/XEC

Telcoin Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]