Helium (HNT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HNT

1 905 306 403 USD

Historyczne maksimum HNT

26.49 USD

logo kryptowaluty Helium Czym jest Helium?

Helium znajduje się na 67 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2019 roku

Zasilana przez Helium Blockchain, The People's Network reprezentuje zmianę paradygmatu dla zdecentralizowanej infrastruktury bezprzewodowej. Wdrażając proste urządzenie w swoim domu lub biurze, możesz zapewnić swojemu miastu kilometry zasięgu sieci o niskim poborze mocy dla miliardów urządzeń i zarobić nową kryptowalutę, HNT.


Helium jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Helium jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Helium


Kurs Helium

Aktualny kurs Helium wynosi 85.34511029 PLN 2.12%

Helium Wykres


Gdzie kupić Helium?

Helium możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Helium jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]