Helium (HNT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HNT

781 199 458 USD

Historyczne maksimum HNT

54.72 USD

logo kryptowaluty Helium Czym jest Helium?

Helium znajduje się na 67 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2019 roku

Zasilana przez Helium Blockchain, The People's Network reprezentuje zmianę paradygmatu dla zdecentralizowanej infrastruktury bezprzewodowej. Wdrażając proste urządzenie w swoim domu lub biurze, możesz zapewnić swojemu miastu kilometry zasięgu sieci o niskim poborze mocy dla miliardów urządzeń i zarobić nową kryptowalutę, HNT.


Helium jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Helium jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak HNT jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Helium


Gdzie kupić Helium?

Helium możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Helium jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Helium (HNT)

Aktualny kurs Helium wynosi 21.7933862 PLN 9.9%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 75 107 579.72551766 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął HNT to 219.67805711 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Helium, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę HNT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 XRP/OMI 0.2 BTC/ETH 0.3 USDT/ADA 0.5 HEX/USDC 1 DASH/BAT 2 SOL/XLM 5 SHIB/XEC 10 DOT/ZRX 6 LUNA/ZRX

Helium Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]