Ren (REN) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja REN

117 767 135 USD

Historyczne maksimum REN

1.83 USD

logo kryptowaluty Ren Czym jest Ren?

Ren znajduje się na 143 miejscu w rankingu kryptowalut.

Zdecentralizowany dark pool do bezzaufanego, krzyżowego, atomowego handlu kryptowalutami.


Ren kryptowaluta Open Source

Ren jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Ren.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy REN, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Ren a Smart Contracty

REN jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Ren wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Ren


Gdzie kupić Ren?

Ren możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Ren jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Ren (REN)

Aktualny kurs Ren wynosi 0.58375119 PLN 3.55%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 19 516 400.25865822 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął REN to 9.0399566 PLN

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 HEX/SOL 0.2 BTC/ETH 0.3 XLM/UMA 0.5 LUNA/OMI 1 DOT/XEC 2 ADA/XLM 5 BTC/XEC 10 OMG/DENT 6 ADA/USDC

Ren Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]