Hedera Hashgraph (HBAR) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HBAR

4 989 597 919 USD

Historyczne maksimum HBAR

0.566141 USD

logo kryptowaluty Hedera Hashgraph Czym jest Hedera Hashgraph?

Hedera Hashgraph znajduje się na 45 miejscu w rankingu kryptowalut.

Hedera to zdecentralizowana sieć publiczna, dzięki której Twój cyfrowy świat będzie dokładnie taki, jaki powinien być - Twój. Niezależnie od tego, czy jesteś startupem czy przedsiębiorstwem, twórcą czy konsumentem, Hedera wykracza poza blockchain dla programistów, by stworzyć następną erę szybkich, uczciwych i bezpiecznych aplikacji.


Hedera Hashgraph jest Open Source

Hedera Hashgraph opiera się na modelu otwartego oprogramowania. Jako kryptowaluta open source, jej kod źródłowy jest publicznie dostępny i może być wykorzystywany przez każdego. Najsłynniejszą kryptowalutą open source jest Bitcoin.

Główną zaletą Hedera Hashgraph oraz innych walut opartych na otwartym oprogramowaniu jest przejrzystość i wysoki poziom zaufania. Każdy może przeglądać, pobierać i modyfikować kod źródłowy. Oznacza to, że stworzenie nowej kryptowaluty na bazie istniejącego kodu jest względnie proste.

Trudniej jednak zbudować wiarygodność dla całkowicie nowej waluty, która zwykle opiera się na projekcie biznesowym stojącym za daną kryptowalutą.

Najpopularniejszą platformą udostępniania kodu źródłowego kryptowalut open source jak HBAR jest GitHub.


Hedera Hashgraph - Smart Contracts

HBAR jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Hedera Hashgraph


Gdzie kupić Hedera Hashgraph?

Hedera Hashgraph możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Hedera Hashgraph jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Hedera Hashgraph (HBAR)

Aktualny kurs Hedera Hashgraph wynosi 0.55903575 PLN 56.31%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 7 952 901 961.86241055 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął HBAR to 2.27874423 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Hedera Hashgraph, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę HBAR mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 USDT/OMI 0.2 USDT/XEC 0.3 DOT/XEC 0.5 BAT/OMI 1 HEX/BNB 2 HEX/BAT 5 SHIB/LUNA 10 TRX/OMG 4 USDT/SOL

Hedera Hashgraph Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]