Hedera Hashgraph (HBAR) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HBAR

2 108 413 25 USD

Historyczne maksimum HBAR

0.566141 USD

logo kryptowaluty Hedera Hashgraph Czym jest Hedera Hashgraph?

Hedera Hashgraph znajduje się na 45 miejscu w rankingu kryptowalut.

Hedera to zdecentralizowana sieć publiczna, dzięki której Twój cyfrowy świat będzie dokładnie taki, jaki powinien być - Twój. Niezależnie od tego, czy jesteś startupem czy przedsiębiorstwem, twórcą czy konsumentem, Hedera wykracza poza blockchain dla programistów, by stworzyć następną erę szybkich, uczciwych i bezpiecznych aplikacji.


Hedera Hashgraph jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Hedera Hashgraph jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak HBAR jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Hedera Hashgraph - Smart Contracts

HBAR jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Hedera Hashgraph


Gdzie kupić Hedera Hashgraph?

Hedera Hashgraph możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Hedera Hashgraph jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


bitbay logo Bittrex

Hedera Hashgraph można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


Kurs Hedera Hashgraph (HBAR)

Aktualny kurs Hedera Hashgraph wynosi 0.45505518 PLN -1.37%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 90 786 163.81431778 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął HBAR to 2.5343748 PLN

Hedera Hashgraph Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]