Hedera Hashgraph (HBAR) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HBAR

1 554 302 932 USD

Historyczne maksimum HBAR

0.566141 USD

logo kryptowaluty Hedera Hashgraph Czym jest Hedera Hashgraph?

Hedera Hashgraph znajduje się na 45 miejscu w rankingu kryptowalut.

Hedera to zdecentralizowana sieć publiczna, dzięki której Twój cyfrowy świat będzie dokładnie taki, jaki powinien być - Twój. Niezależnie od tego, czy jesteś startupem czy przedsiębiorstwem, twórcą czy konsumentem, Hedera wykracza poza blockchain dla programistów, by stworzyć następną erę szybkich, uczciwych i bezpiecznych aplikacji.


Hedera Hashgraph jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Hedera Hashgraph jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak HBAR jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Hedera Hashgraph - Smart Contracts

HBAR jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Hedera Hashgraph


Gdzie kupić Hedera Hashgraph?

Hedera Hashgraph możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Hedera Hashgraph jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

bitbay logo Bittrex

Hedera Hashgraph można kupić na Bittrex.

  • Stworzona w 2014 roku
  • 440+ kryptowalut do wyboru
  • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs Hedera Hashgraph (HBAR)

Aktualny kurs Hedera Hashgraph wynosi 0.20585012 PLN 2.46%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 116 400 357.84590183 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął HBAR to 2.37139142 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Hedera Hashgraph, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę HBAR mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 ZEC/OMG 0.2 ETH/DASH 0.3 ETH/USDC 0.5 HEX/DENT 1 USDC/DASH 2 SOL/LSK 5 USDT/DENT 10 USDT/XEC 4 BNB/DOGE

Hedera Hashgraph Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]