Nexo (NEXO) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja NEXO

307 896 247 USD

Historyczne maksimum NEXO

4.07 USD

logo kryptowaluty Nexo Czym jest Nexo?

Nexo znajduje się na 102 miejscu w rankingu kryptowalut.

Nexo chce zbudować Pierwsze na świecie natychmiastowe kredyty w rachunku bieżącym w kryptowalutach. Powered by Credissimo - A Leading FinTech Group obsługujący miliony ludzi w całej Europie od ponad 10 lat.


Nexo jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Nexo jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak NEXO jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Nexo - Smart Contracts

NEXO jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Nexo


Gdzie kupić Nexo?

Nexo możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs Nexo (NEXO)

Aktualny kurs Nexo wynosi 2.42482693 PLN 0.17%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 6 084 190.37296838 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął NEXO to 17.96997181 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Nexo, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę NEXO mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 BNB/UMA 0.2 ETH/LUNA 0.3 ETH/UMA 0.5 TRX/ZRX 1 USDT/ADA 2 XRP/DENT 5 BTC/LUNA 10 USDT/UMA 0 UMA/XEC

Nexo Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]