Livepeer (LPT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja LPT

490 150 984 USD

Historyczne maksimum LPT

99.95 USD

logo kryptowaluty Livepeer Czym jest Livepeer?

Livepeer znajduje się na 111 miejscu w rankingu kryptowalut.

Open Source Video Infrastructure Services, Built On The Ethereum Blockchain.Dla inżynierów wideo, którzy potrzebują niedrogiego, niezawodnego kodowania wideo, Livepeer wykorzystuje decentralizację, aby umożliwić przypadki użycia i modele biznesowe, które nigdy nie były możliwe dzięki własnościowym, scentralizowanym strukturom kosztów.Livepeer tworzy skalowalną Platformę jako Usługę dla deweloperów, którzy chcą dodać wideo na żywo lub na żądanie do swojego projektu. Naszym celem jest zwiększenie niezawodności przepływów wideo przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów ich skalowania. Aby to osiągnąć, budujemy infrastrukturę p2p, która współdziała poprzez rynek zabezpieczony przez blockchain Ethereum.


Livepeer bazuje na Otwartym Oprogramowaniu

Kryptowaluta Livepeer jest cyfrową formą pieniądza opartą na Otwartym Oprogramowaniu. Oznacza to, że każdy uczestnik tego rynku ma dostęp do kodu źródłowego, który jest ogólnie dostępny i może być swobodnie wykorzystywany.

Najbardziej znaną kryptowalutą opartą na Otwartym Oprogramowaniu jest Bitcoin.

Zalety kryptowalut Otwartego Oprogramowania takich jak LPT są oczywiste: są one przejrzyste i mają wysoką reputację. Umożliwia to każdemu zainteresowanemu pobranie, przeglądanie i modyfikowanie kodu źródłowego. Jednocześnie jednak łatwość kopiowania kodu nie przekłada się na szybkie zbudowanie zaufania do nowej kryptowaluty.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Livepeer


Gdzie kupić Livepeer?

Livepeer możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Livepeer jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Livepeer (LPT)

Aktualny kurs Livepeer wynosi 61.81155219 PLN -0.33%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 112 911 211.12696546 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął LPT to 402.31534695 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Livepeer, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę LPT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 USDC/CRO 0.2 LSK/DENT 0.3 BTC/DENT 0.5 XRP/ZRX 1 ETH/USDT 2 DASH/DENT 5 DOT/BAT 10 SOL/BAT 2 ETH/ADA

Livepeer Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]