Livepeer (LPT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja LPT

130 659 167 USD

Historyczne maksimum LPT

99.95 USD

logo kryptowaluty Livepeer Czym jest Livepeer?

Livepeer znajduje się na 111 miejscu w rankingu kryptowalut.

Open Source Video Infrastructure Services, Built On The Ethereum Blockchain.Dla inżynierów wideo, którzy potrzebują niedrogiego, niezawodnego kodowania wideo, Livepeer wykorzystuje decentralizację, aby umożliwić przypadki użycia i modele biznesowe, które nigdy nie były możliwe dzięki własnościowym, scentralizowanym strukturom kosztów.Livepeer tworzy skalowalną Platformę jako Usługę dla deweloperów, którzy chcą dodać wideo na żywo lub na żądanie do swojego projektu. Naszym celem jest zwiększenie niezawodności przepływów wideo przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów ich skalowania. Aby to osiągnąć, budujemy infrastrukturę p2p, która współdziała poprzez rynek zabezpieczony przez blockchain Ethereum.


Livepeer kryptowaluta Open Source

Livepeer jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Livepeer.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy LPT, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Livepeer


Gdzie kupić Livepeer?

Livepeer możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Livepeer jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Livepeer (LPT)

Aktualny kurs Livepeer wynosi 19.4973036 PLN 2.5%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 5 864 234.75640922 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął LPT to 418.67233275 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Livepeer, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę LPT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 OMG/OMI 0.2 LSK/OMI 0.3 CRO/XEC 0.5 DOT/XEC 1 LSK/DENT 2 BNB/XLM 5 SOL/SHIB 10 ZEC/OMG 7 DOT/TRX

Livepeer Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]