Livepeer (LPT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja LPT

349 393 327 USD

Historyczne maksimum LPT

99.95 USD

logo kryptowaluty Livepeer Czym jest Livepeer?

Livepeer znajduje się na 111 miejscu w rankingu kryptowalut.

Open Source Video Infrastructure Services, Built On The Ethereum Blockchain.Dla inżynierów wideo, którzy potrzebują niedrogiego, niezawodnego kodowania wideo, Livepeer wykorzystuje decentralizację, aby umożliwić przypadki użycia i modele biznesowe, które nigdy nie były możliwe dzięki własnościowym, scentralizowanym strukturom kosztów.Livepeer tworzy skalowalną Platformę jako Usługę dla deweloperów, którzy chcą dodać wideo na żywo lub na żądanie do swojego projektu. Naszym celem jest zwiększenie niezawodności przepływów wideo przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów ich skalowania. Aby to osiągnąć, budujemy infrastrukturę p2p, która współdziała poprzez rynek zabezpieczony przez blockchain Ethereum.


Livepeer kryptowaluta Open Source

Livepeer jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Livepeer.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy LPT, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Livepeer


Gdzie kupić Livepeer?

Livepeer możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Livepeer jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kurs Livepeer (LPT)

Aktualny kurs Livepeer wynosi 65.72791623 PLN -2.47%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 7 547 914.20656105 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął LPT to 447.44726647 PLN

Livepeer Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]