KuCoin Token (KCS) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja KCS

977 764 34 USD

Historyczne maksimum KCS

28.81 USD

logo kryptowaluty KuCoin Token Czym jest KuCoin Token?

KuCoin Token znajduje się na 76 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Token KuCoin służy do pobierania opłat od uczestników giełdy Kucoin, jego posiadanie daje posiadaczowi nagrody w postaci dywidendy.


KuCoin Token a Smart Contracty

KCS jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt KuCoin Token wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie KuCoin Token


Gdzie kupić KuCoin Token?

KuCoin Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs KuCoin Token (KCS)

Aktualny kurs KuCoin Token wynosi 40.94904435 PLN 5.99%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 7 241 354.96826446 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął KCS to 115.97453188 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak KuCoin Token, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę KCS mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 LUNA/OMG 0.2 XLM/UMA 0.3 USDC/LUNA 0.5 LUNA/DENT 1 XRP/OMI 2 DOT/ZRX 5 ADA/SOL 10 SOL/TRX 9 XLM/BAT

KuCoin Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]