Amp (AMP) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja AMP

197 789 176 USD

Historyczne maksimum AMP

1.1554 USD

logo kryptowaluty Amp Czym jest Amp?

Amp znajduje się na 134 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2015 roku

Amptoken oferuje rozwiązania oparte na blockchain Attention Economy, pozwalające na bezpośrednią i niezależną od platformy monetyzację oryginalnych treści zamieszczanych w dowolnym miejscu w sieci.


Amp kryptowaluta Open Source

Amp jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Amp.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy AMP, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Amp


Gdzie kupić Amp?

Amp możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Bittrex

Amp można kupić na Bittrex.

  • Stworzona w 2014 roku
  • 440+ kryptowalut do wyboru
  • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs Amp (AMP)

Aktualny kurs Amp wynosi 0.02015393 PLN -1.37%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 8 534 985.03786556 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął AMP to 4.97149437 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Amp, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę AMP mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 XRP/LSK 0.2 BNB/CRO 0.3 HEX/XEC 0.5 HEX/DENT 1 LSK/DENT 2 ADA/OMG 5 ETH/XEC 10 TRX/CRO 9 HEX/ZEC

Amp Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]