Amp (AMP) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja AMP

204 443 996 USD

Historyczne maksimum AMP

0.121515 USD

logo kryptowaluty Amp Czym jest Amp?

Amp znajduje się na 134 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2015 roku

Amptoken oferuje rozwiązania oparte na blockchain Attention Economy, pozwalające na bezpośrednią i niezależną od platformy monetyzację oryginalnych treści zamieszczanych w dowolnym miejscu w sieci.


Amp kryptowaluta Open Source

Amp jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Amp.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy AMP, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Amp


Gdzie kupić Amp?

Amp możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs Amp (AMP)

Aktualny kurs Amp wynosi 0.0193577 PLN -1.62%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 68 644 520.42979081 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął AMP to 0.48585519 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Amp, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę AMP mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 OMG/DENT 0.2 XRP/XLM 0.3 DOT/OMG 0.5 ETH/XLM 1 DOGE/ZEC 2 USDC/DASH 5 HEX/DOGE 10 SOL/LSK 0 ZEC/XEC

Amp Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]