Amp (AMP) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja AMP

101 175 008 USD

Historyczne maksimum AMP

0.121515 USD

logo kryptowaluty Amp Czym jest Amp?

Amp znajduje się na 134 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2015 roku

Amptoken oferuje rozwiązania oparte na blockchain Attention Economy, pozwalające na bezpośrednią i niezależną od platformy monetyzację oryginalnych treści zamieszczanych w dowolnym miejscu w sieci.


Amp kryptowaluta Open Source

Amp jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Amp.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy AMP, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Amp


Gdzie kupić Amp?

Amp możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Bittrex

Amp można kupić na Bittrex.

  • Stworzona w 2014 roku
  • 440+ kryptowalut do wyboru
  • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs Amp (AMP)

Aktualny kurs Amp wynosi 0.01001998 PLN 0.99%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 4 316 800.39997011 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął AMP to 0.50898958 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Amp, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę AMP mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 DOT/XEC 0.2 DOT/XEC 0.3 HEX/USDC 0.5 SHIB/XEC 1 OMI/XEC 2 OMI/XEC 5 USDT/DOGE 10 ETH/DOGE 2 SHIB/XEC

Amp Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]