Holo (HOT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HOT

352 805 549 USD

Historyczne maksimum HOT

0.031092 USD

logo kryptowaluty Holo Czym jest Holo?

Holo znajduje się na 71 miejscu w rankingu kryptowalut.

Holochain jest silnikiem integralności danych dla aplikacji rozproszonych. Wykorzystuje walidację DHT (Distributed Hash Table), gdzie każdy użytkownik ma swój własny łańcuch. Transakcja jest podpisywana i kontrasygnowana na łańcuchu każdej ze stron, a następnie informacje te są publikowane we wspólnej tabeli Distributed Hash Table.


Holo kryptowaluta Open Source

Holo jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Holo.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy HOT, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Holo a Smart Contracty

HOT jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Holo wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Holo


Gdzie kupić Holo?

Holo możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Holo jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Holo (HOT)

Aktualny kurs Holo wynosi 0.00985374 PLN 0.11%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 27 500 932.8999492 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął HOT to 0.15052976 PLN

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 TRX/BAT 0.2 SOL/OMI 0.3 SOL/CRO 0.5 BTC/HEX 1 SHIB/OMG 2 DOT/XLM 5 DASH/ZEC 10 LUNA/OMI 6 ADA/OMG

Holo Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]