Holo (HOT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja HOT

Historyczne maksimum HOT

logo kryptowaluty Holo Czym jest Holo?

Holo znajduje się na 71 miejscu w rankingu kryptowalut.

Holochain jest silnikiem integralności danych dla aplikacji rozproszonych. Wykorzystuje walidację DHT (Distributed Hash Table), gdzie każdy użytkownik ma swój własny łańcuch. Transakcja jest podpisywana i kontrasygnowana na łańcuchu każdej ze stron, a następnie informacje te są publikowane we wspólnej tabeli Distributed Hash Table.


Holo bazuje na Otwartym Oprogramowaniu

Kryptowaluta Holo jest cyfrową formą pieniądza opartą na Otwartym Oprogramowaniu. Oznacza to, że każdy uczestnik tego rynku ma dostęp do kodu źródłowego, który jest ogólnie dostępny i może być swobodnie wykorzystywany.

Najbardziej znaną kryptowalutą opartą na Otwartym Oprogramowaniu jest Bitcoin.

Zalety kryptowalut Otwartego Oprogramowania takich jak HOT są oczywiste: są one przejrzyste i mają wysoką reputację. Umożliwia to każdemu zainteresowanemu pobranie, przeglądanie i modyfikowanie kodu źródłowego. Jednocześnie jednak łatwość kopiowania kodu nie przekłada się na szybkie zbudowanie zaufania do nowej kryptowaluty.


Holo a Smart Contracty

HOT jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Holo wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Holo


Gdzie kupić Holo?

Holo możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Holo jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Holo (HOT)

Aktualny kurs Holo wynosi 0.00942847 PLN -0.1%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi . Najwyższą cenę, którą osiągnął HOT to

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Holo, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę HOT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 SOL/DASH 0.2 ETH/CRO 0.3 TRX/UMA 0.5 DASH/ZRX 1 USDC/DENT 2 BNB/UMA 5 XLM/UMA 10 ADA/OMI 0 DOT/LSK

Holo Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]