ICON (ICX) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja ICX

182 735 223 USD

Historyczne maksimum ICX

12.64 USD

logo kryptowaluty ICON Czym jest ICON?

ICON znajduje się na 128 miejscu w rankingu kryptowalut.

ICON chce być jedną z największych sieci blockchain na świecie. ICON będzie mógł pochwalić się niezależnymi blockchainami złożonymi z renomowanych instytucji z głównych branż.


ICON kryptowaluta Open Source

ICON jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz ICON.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy ICX, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie ICON


Gdzie kupić ICON?

ICON możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno ICON jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


bitbay logo Bittrex

ICON można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


Kurs ICON (ICX)

Aktualny kurs ICON wynosi 1.72796291 PLN -2.25%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 61 245 968.03947029 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął ICX to 56.57817598 PLN

ICON Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]