Harmony (ONE) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja ONE

314 122 421 USD

Historyczne maksimum ONE

0.383404 USD

logo kryptowaluty Harmony Czym jest Harmony?

Harmony znajduje się na 79 miejscu w rankingu kryptowalut.

Harmony jest szybkim i otwartym blockchainem dla zdecentralizowanych aplikacji. Harmony osiągnął bezpieczny i losowy sharding stanów. Mainnet Harmony obsługuje tysiące węzłów w wielu shardach, produkując bloki w ciągu kilku sekund z natychmiastową ostatecznością. Mechanizm stakingowy Harmony redukuje centralizację, jednocześnie wspierając delegowanie stawek, łączenie nagród i podwójne podcinanie znaków.


Harmony jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Harmony jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak ONE jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Harmony


Gdzie kupić Harmony?

Harmony możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Harmony jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Harmony (ONE)

Aktualny kurs Harmony wynosi 0.10340562 PLN -4.11%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 164 168 433.24894291 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął ONE to 1.65037969 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Harmony, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę ONE mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 ADA/XLM 0.2 ZEC/OMI 0.3 ADA/ZRX 0.5 BAT/ZRX 1 SHIB/OMG 2 SHIB/ZEC 5 SOL/XLM 10 ZEC/LSK 5 SOL/DOGE

Harmony Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]