Zelwin (ZLW) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja ZLW

Historyczne maksimum ZLW

logo kryptowaluty Zelwin Czym jest Zelwin?

Zelwin znajduje się na 297 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2020 roku

Internetowa platforma handlowa ZELWIN to miejsce, w którym łączą się cyfrowe aktywa i e-commerce.Za każdy zakup klienci otrzymują gwarantowany cashback w tokenach ZLW. Natychmiast są w stanie wymienić te tokeny na różne kryptowaluty, USD / EUR, wysłać je do VISA / MasterCard lub zapisać je.11 zespołów pracowało nad tym potężnym projektem, w tym programiści, projektanci, specjaliści od sprzedaży, programiści, specjaliści od technologii blockchain, prawnicy, ekonomiści, specjaliści PR i marketerzy, specjaliści HR, specjaliści e-commerce i wielu innych.Ponadto Zelwin twierdzi, że jest to gotowy produkt z jasnym modelem biznesowym, masową adopcją i potężnym programem partnerskim.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Zelwin


Gdzie kupić Zelwin?

Zelwin możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs Zelwin (ZLW)

Aktualny kurs Zelwin wynosi 0.0116168 PLN -0.8%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi . Najwyższą cenę, którą osiągnął ZLW to

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Zelwin, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę ZLW mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 SOL/BAT 0.2 ADA/OMG 0.3 ADA/OMG 0.5 XRP/OMI 1 BTC/ADA 2 ZEC/LSK 5 XLM/ZRX 10 ADA/BNB 3 DASH/ZRX

Zelwin Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]