Fantom (FTM) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja FTM

905 486 986 USD

Historyczne maksimum FTM

3.53 USD

logo kryptowaluty Fantom Czym jest Fantom?

Fantom znajduje się na 46 miejscu w rankingu kryptowalut.

FANTOM jest pierwszą na świecie platformą smart contract opartą na DAG, która rozwiązuje problem skalowalności i czasu potwierdzenia istniejącej technologii blockchain.


Fantom jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Fantom jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source, takich jak FTM jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Fantom


Gdzie kupić Fantom?

Fantom możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Fantom jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kurs Fantom (FTM)

Aktualny kurs Fantom wynosi 1.59370301 PLN 0.07%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 1 383 463 654.56543517 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął FTM to 15.79717169 PLN

Fantom Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]