Enjin Coin (ENJ) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja ENJ

300 385 342 USD

Historyczne maksimum ENJ

4.84 USD

logo kryptowaluty Enjin Coin Czym jest Enjin Coin?

Enjin Coin znajduje się na 82 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Enjin Coin (ENJ) to kryptowaluta, która jest używana na platformie Enjin blockchain. Enjin to zdecentralizowana platforma, która umożliwia tworzenie i zarządzanie wirtualnymi dobrami, które mogą być wykorzystywane w różnych kontekstach, takich jak gry, handel i handel elektroniczny.

Enjin Coin służy do wspierania wartości tych wirtualnych dóbr i zapewnienia, że utrzymują one swoją wartość w czasie. Może być również stosowany jako forma płatności w ekosystemie Enjin, umożliwiając użytkownikom łatwy i bezpieczny handel wirtualnymi dobrami i usługami.


Enjin Coin - Smart Contracts

ENJ jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Enjin Coin


Gdzie kupić Enjin Coin?

Enjin Coin możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Enjin Coin jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Zonda (dawniej bitbay logo BitBay)

Enjin Coin można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - Zonda. Umożliwa ona zakup w naszej ojczystej walucie.

  • Założona w 2014 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 50+ kryptowalut do wyboru

Kurs Enjin Coin (ENJ)

Aktualny kurs Enjin Coin wynosi 0.81565597 PLN 8.04%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 100 215 183.2214122 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął ENJ to 19.34716901 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Enjin Coin, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę ENJ mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 BTC/TRX 0.2 ETH/DENT 0.3 BNB/XRP 0.5 ZRX/OMG 1 BAT/OMI 2 CRO/DENT 5 BTC/DOGE 10 ETH/BAT 10 DOT/UMA

Enjin Coin Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]