Enjin Coin (ENJ) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja ENJ

1 360 524 586 USD

Historyczne maksimum ENJ

4.14 USD

logo kryptowaluty Enjin Coin Czym jest Enjin Coin?

Enjin Coin znajduje się na 82 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 2017 roku

Enjin wprowadza Enjin Coin ("ENJ"), nowy token ERC20, który daje społecznościom, twórcom treści, serwerom gier i wydawcom gier, łatwe rozwiązanie do wdrożenia wirtualnych dóbr i prawdziwej wartości, do ich rozgrywki i społeczności.


Smart Contracts

ENJ jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania umowy. Dużą zaletą smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt wykonuje się automatycznie po zaistnieniu wcześniej wskazanych warunków, bez ingerencji człowieka. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymagania stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle trudne do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji ponad podziałami geograficznymi oraz bez konieczności korzystania z usług pośredników.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Enjin Coin


Kurs Enjin Coin

Aktualny kurs Enjin Coin wynosi 6.39080268 PLN 3.21%

Enjin Coin Wykres


Gdzie kupić Enjin Coin?

Enjin Coin możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo BitBay

Enjin Coin można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - BitBay. Umożliwa ona zakup w naszej ojczystej walucie.


bitbay logo Bittrex

Enjin Coin można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


bitbay logo Binance

Kupno Enjin Coin jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]