Crypto.com Coin (CRO) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja CRO

1 366 199 008 USD

Historyczne maksimum CRO

0.958554 USD

logo kryptowaluty Crypto.com Coin Czym jest Crypto.com Coin?

Crypto.com Coin znajduje się na 51 miejscu w rankingu kryptowalut.

Crypto.com Coin (CRO) jest tokenem kryptowalutowym strony Crypto.com – zdecentralizowanego, otwartego blockchaina opracowanego przez firmę Crypto.com, która zajmuje się płatnościami, handlem i usługami finansowymi.

CRO jest jednym z produktów w linii rozwiązań Crypto.com zaprojektowanych w celu przyspieszenia globalnej adopcji kryptowalut jako środka zwiększającego osobistą kontrolę nad pieniędzmi, zabezpieczającego dane użytkowników i chroniącego ich tożsamość. Blockchain CRO służy przede wszystkim jako narzędzie, które zasila aplikację płatności mobilnych Crypto.com Pay. CRO został udostępniony pod koniec 2018 roku.

CRO jest głównie skoncentrowany na dostarczaniu użyteczności użytkownikom rozwiązań płatniczych, handlowych i monetarnych Crypto.com.

Właściciele CRO mogą stawiać swoje coiny na łańcuchu Crypto.com, aby służyć jako walidator i pobierać opłaty za przetwarzanie transakcji w sieci. Ponadto, monety CRO mogą być wykorzystywane do rozliczania opłat za transakcje w sieci Crypto.com Chain. W ramach struktury aplikacji przesiedleńczej Crypto.com Pay użytkownicy mogą uzyskać cashback w wysokości do 20%, płacąc sprzedawcom w CRO i do 10%, kupując karty upominkowe i produkując przelewy peer-to-peer do różnych innych użytkowników.


CRO środkiem płatniczym?

Tak, Crypto.com Coin może być używana do płacenia za towary i usługi. W związku z tym że kryptowaluty działają jako zdecentrelizowane rejestry wartości, mogą być uznawane za wirtualną walutę, a tym samym za środek płatniczy. Za pomocą CRO możliwe jest zatem dokonywanie spłacanie należności na rzecz wybranego odbiorcy. Posiadacz CRO przechowuje ją w swoim wirtualnym portfelu, do którego dzięki metodom kryptograficznym dostęp ma tylko on. Następnie dzięki szyfrowaniu możliwe jest dokonywanie transakcji bez innych mediatorów. Wiąże się z tym fakt, że użycie CRO jako środka płatniczego może nie być jawne np. dla organów państwowych.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Crypto.com Coin


Gdzie kupić Crypto.com Coin?

Crypto.com Coin możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Bittrex

Crypto.com Coin można kupić na Bittrex.

  • Stworzona w 2014 roku
  • 440+ kryptowalut do wyboru
  • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs Crypto.com Coin (CRO)

Aktualny kurs Crypto.com Coin wynosi 0.34584218 PLN -0.77%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 50 175 781.57746664 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął CRO to 4.12449725 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Crypto.com Coin, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę CRO mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 SHIB/CRO 0.2 CRO/UMA 0.3 BTC/DASH 0.5 LUNA/OMI 1 BNB/XLM 2 LSK/DENT 5 XRP/UMA 10 SOL/XLM 1 XLM/BAT

Crypto.com Coin Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 2 Średnia: 5]