Ontology (ONT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja ONT

261 677 889 USD

Historyczne maksimum ONT

11.18 USD

logo kryptowaluty Ontology Czym jest Ontology?

Ontology znajduje się na 109 miejscu w rankingu kryptowalut.

Ontologia to nowy, wysokowydajny projekt publicznego blockchaina


Ontology kryptowaluta Open Source

Ontology jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Ontology.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy ONT, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Ontology


Gdzie kupić Ontology?

Ontology możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Ontology jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


bitbay logo Bittrex

Ontology można kupić na Bittrex. Jest to jedna ze starszych giełd, założona w 2014 roku. Posiadają oraz ponad 190 innych kryptowalut.


Kurs Ontology (ONT)

Aktualny kurs Ontology wynosi 1.34464717 PLN 13.39%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 148 234 781.0311569 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął ONT to 50.26699308 PLN

Ontology Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]