Theta Fuel (TFUEL) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja TFUEL

360 038 938 USD

Historyczne maksimum TFUEL

0.6845 USD

logo kryptowaluty Theta Fuel Czym jest Theta Fuel?

Theta Fuel znajduje się na 73 miejscu w rankingu kryptowalut.

Theta Fuel jest tokenem operacyjnym protokołu Theta. Jest to drugi token w protokole Theta, który działa w połączeniu z tokenem Theta, który istnieje obecnie. Zasila on operacje on-chain, takie jak płatności dla przekaźników za udostępnianie strumienia wideo lub za wdrażanie lub interakcję z inteligentnymi kontraktami.


Theta Fuel kryptowaluta Open Source

Theta Fuel jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Theta Fuel.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy TFUEL, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Theta Fuel


Gdzie kupić Theta Fuel?

Theta Fuel możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Theta Fuel jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Theta Fuel (TFUEL)

Aktualny kurs Theta Fuel wynosi 0.2575692 PLN 4.47%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 24 228 855.90705013 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął TFUEL to 2.94646431 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Theta Fuel, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę TFUEL mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 HEX/CRO 0.2 CRO/OMG 0.3 USDC/DOT 0.5 CRO/DASH 1 BTC/DASH 2 HEX/USDT 5 HEX/XRP 10 BNB/XRP 10 SHIB/XEC

Theta Fuel Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]