Theta Fuel (TFUEL) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja TFUEL

368 450 981 USD

Historyczne maksimum TFUEL

0.6845 USD

logo kryptowaluty Theta Fuel Czym jest Theta Fuel?

Theta Fuel znajduje się na 73 miejscu w rankingu kryptowalut.

Theta Fuel jest tokenem operacyjnym protokołu Theta. Jest to drugi token w protokole Theta, który działa w połączeniu z tokenem Theta, który istnieje obecnie. Zasila on operacje on-chain, takie jak płatności dla przekaźników za udostępnianie strumienia wideo lub za wdrażanie lub interakcję z inteligentnymi kontraktami.


Theta Fuel kryptowaluta Open Source

Theta Fuel jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Theta Fuel.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy TFUEL, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Theta Fuel


Gdzie kupić Theta Fuel?

Theta Fuel możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Theta Fuel jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kurs Theta Fuel (TFUEL)

Aktualny kurs Theta Fuel wynosi 0.31113644 PLN -4.12%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 56 410 154.66689701 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął TFUEL to 3.06422015 PLN

Theta Fuel Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]