Theta Fuel (TFUEL) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja TFUEL

Historyczne maksimum TFUEL

logo kryptowaluty Theta Fuel Czym jest Theta Fuel?

Theta Fuel znajduje się na 73 miejscu w rankingu kryptowalut.

Theta Fuel jest tokenem operacyjnym protokołu Theta. Jest to drugi token w protokole Theta, który działa w połączeniu z tokenem Theta, który istnieje obecnie. Zasila on operacje on-chain, takie jak płatności dla przekaźników za udostępnianie strumienia wideo lub za wdrażanie lub interakcję z inteligentnymi kontraktami.


Theta Fuel kryptowaluta Open Source

Theta Fuel jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Theta Fuel.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy TFUEL, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Theta Fuel


Gdzie kupić Theta Fuel?

Theta Fuel możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Theta Fuel jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Theta Fuel (TFUEL)

Aktualny kurs Theta Fuel wynosi 0.42981403 PLN 4.29%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi . Najwyższą cenę, którą osiągnął TFUEL to

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Theta Fuel, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę TFUEL mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 SOL/DASH 0.2 USDT/OMI 0.3 XRP/OMI 0.5 SHIB/DASH 1 XRP/DASH 2 BTC/BNB 5 BNB/ZEC 10 XRP/BAT 2 HEX/CRO

Theta Fuel Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]