Theta Fuel (TFUEL) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja TFUEL

1 522 637 247 USD

Historyczne maksimum TFUEL

0.6845 USD

logo kryptowaluty Theta Fuel Czym jest Theta Fuel?

Theta Fuel znajduje się na 73 miejscu w rankingu kryptowalut. Powstał w 1970 roku

Theta Fuel jest tokenem operacyjnym protokołu Theta. Jest to drugi token w protokole Theta, który działa w połączeniu z tokenem Theta, który istnieje obecnie. Zasila on operacje on-chain, takie jak płatności dla przekaźników za udostępnianie strumienia wideo lub za wdrażanie lub interakcję z inteligentnymi kontraktami.


Theta Fuel jest oparty na Open Source

Kryptowaluta Theta Fuel jest walutą typu Open Source, czyli innymi słowy jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez innych uczestników rynku. Najpopularniejszą walutą Open Source jest Bitcoin.

Zaletą walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich przejrzystość i duża wiarygodność. Każda zainteresowana osoba może przeglądać, pobierać lub modyfikować kod źródłowy, co oznacza, że skopiowanie kodu i stworzenie nowej kryptowaluty jest stosunkowo łatwe. Trudniejsze jest jednak zbudowanie wiarygodności dla kryptowaluty, która zwykle wiąże się z projektem biznesowym, który za nią stoi. Najpopularniejszym miejscem, w którym udostępniany jest kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest platforma GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Theta Fuel


Kurs Theta Fuel

Aktualny kurs Theta Fuel wynosi 1.12566338 PLN 2.72%

Theta Fuel Wykres


Gdzie kupić Theta Fuel?

Theta Fuel możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Theta Fuel jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]