Bitpanda Ecosystem Token (BEST) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja BEST

132 856 518 USD

Historyczne maksimum BEST

3.09 USD

logo kryptowaluty Bitpanda Ecosystem Token Czym jest Bitpanda Ecosystem Token?

Bitpanda Ecosystem Token znajduje się na 194 miejscu w rankingu kryptowalut.

BEST jest tokenem Ekosystemu Bitpandy i oferuje rosnącej społeczności milionów użytkowników Bitpandy szeroki zakres nagród i korzyści w ramach ekosystemu Bitpandy. BEST jest programem lojalnościowym Bitpandy i ogólnie rzecz biorąc, im więcej użytkowników BEST posiada, tym więcej nagród może być uprawnionych do otrzymania.BEST - Token Ekosystemu Bitpandy został wyemitowany przez Bitpandę w sierpniu 2019 roku poprzez najbardziej udaną w Europie pierwszą ofertę wymiany (IEO). Ponad 43 miliony euro zostało zainwestowane w BEST podczas IEO.Z technologicznego punktu widzenia BEST jest emitowany na blockchainie Ethereum jako token ERC20. Utworzono kwotę 1 miliarda BEST (nigdy nie zostanie zwiększona), a 500 000 000 BEST zostało zaoferowane podczas IEO, podczas gdy reszta jest przechowywana przez Bitpanda jako rezerwy firmy. Zebrane fundusze są wykorzystywane do realizacji wizji Bitpandy, czyli demokratyzacji inwestycji, do dalszego rozwoju platformy oraz do napędzania planów ekspansji.Podobnie jak Bitpanda rosła po IEO, tak samo BEST. Cena IEO rozpoczęła się od €0.09 dla inwestorów publicznych, a od tego czasu Bitpanda zbudowała nowe funkcje i sprawia, że posiadanie BEST staje się coraz bardziej atrakcyjne dla stale rosnącej liczby użytkowników Bitpandy.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Bitpanda Ecosystem Token


Gdzie kupić Bitpanda Ecosystem Token?

Bitpanda Ecosystem Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

Kurs Bitpanda Ecosystem Token (BEST)

Aktualny kurs Bitpanda Ecosystem Token wynosi 1.63570928 PLN 0.7%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 12 187.84045129 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął BEST to 12.42883148 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Bitpanda Ecosystem Token, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę BEST mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 ETH/XRP 0.2 USDT/OMG 0.3 ADA/ZRX 0.5 DOT/ZEC 1 ADA/BAT 2 SHIB/BAT 5 DASH/LSK 10 ADA/SOL 2 DOT/TRX

Bitpanda Ecosystem Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]