Basic Attention Token (BAT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja BAT

371 525 197 USD

Historyczne maksimum BAT

1.91 USD

logo kryptowaluty Basic Attention Token Czym jest Basic Attention Token?

Basic Attention Token znajduje się na 91 miejscu w rankingu kryptowalut.

Basic Attention Token, lub BAT, jest tokenem, który zasila zupełnie nowy system reklamy elektronicznej oparty na blockchainie, zaprojektowany w celu względnego nagradzania użytkowników za ich uwagę, zapewniając jednocześnie reklamodawcom lepszy zwrot z inwestycji w reklamę.

To doświadczenie jest dostarczane za pośrednictwem Take on Browser, gdzie użytkownicy mogą oglądać reklamy chroniące prywatność i otrzymywać korzyści BAT za to. Z drugiej strony, marketerzy mogą dostarczać ukierunkowane reklamy, aby zmaksymalizować interakcję i ograniczyć straty z powodu oszustw reklamowych i nadużyć.

Basic Attention Token wprowadzony w 2017 roku w następstwie wśród najszybciej wyprzedawanych początkowych ofert monet (ICO) wieczności, z systemem zwiększającym łącznie 35 milionów dolarów w mniej niż min. Od tego czasu przedstawił swoje doświadczenie reklamowe oparte na uwadze użytkownikom w większości krajów za pośrednictwem programu Take on Benefits.

BAT jest również jednostką nagrody w tej społeczności reklamowej, i jest przedmiotem obrotu między marketerami i użytkownikami. Z tego budżetu niewielka część jest rozprowadzana do marketerów, podczas gdy około 70% jest rozprowadzane do użytkowników – podczas gdy pośrednicy, którzy zwykle napędzają koszty reklamy, są pominięci, aby poprawić efektywność kosztową.


Basic Attention Token bazuje na Otwartym Oprogramowaniu

Kryptowaluta Basic Attention Token jest cyfrową formą pieniądza opartą na Otwartym Oprogramowaniu. Oznacza to, że każdy uczestnik tego rynku ma dostęp do kodu źródłowego, który jest ogólnie dostępny i może być swobodnie wykorzystywany.

Najbardziej znaną kryptowalutą opartą na Otwartym Oprogramowaniu jest Bitcoin.

Zalety kryptowalut Otwartego Oprogramowania takich jak BAT są oczywiste: są one przejrzyste i mają wysoką reputację. Umożliwia to każdemu zainteresowanemu pobranie, przeglądanie i modyfikowanie kodu źródłowego. Jednocześnie jednak łatwość kopiowania kodu nie przekłada się na szybkie zbudowanie zaufania do nowej kryptowaluty.


Basic Attention Token a Smart Contracty

BAT jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Basic Attention Token wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Basic Attention Token


Gdzie kupić Basic Attention Token?

Basic Attention Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Basic Attention Token jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Zonda (dawniej bitbay logo BitBay)

Basic Attention Token można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - Zonda. Umożliwa ona zakup w naszej ojczystej walucie.

  • Założona w 2014 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 50+ kryptowalut do wyboru

Kurs Basic Attention Token (BAT)

Aktualny kurs Basic Attention Token wynosi 0.97616673 PLN 2.16%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 37 444 852.52249004 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął BAT to 7.50607984 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Basic Attention Token, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę BAT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 XLM/OMG 0.2 USDT/CRO 0.3 SOL/TRX 0.5 XRP/LSK 1 ETH/XRP 2 ADA/OMI 5 ADA/UMA 10 BTC/DENT 4 HEX/CRO

Basic Attention Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]