Basic Attention Token (BAT) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja BAT

302 291 009 USD

Historyczne maksimum BAT

1.91 USD

logo kryptowaluty Basic Attention Token Czym jest Basic Attention Token?

Basic Attention Token znajduje się na 91 miejscu w rankingu kryptowalut.

Basic Attention Token, lub BAT, jest tokenem, który zasila zupełnie nowy system reklamy elektronicznej oparty na blockchainie, zaprojektowany w celu względnego nagradzania użytkowników za ich uwagę, zapewniając jednocześnie reklamodawcom lepszy zwrot z inwestycji w reklamę.

To doświadczenie jest dostarczane za pośrednictwem Take on Browser, gdzie użytkownicy mogą oglądać reklamy chroniące prywatność i otrzymywać korzyści BAT za to. Z drugiej strony, marketerzy mogą dostarczać ukierunkowane reklamy, aby zmaksymalizować interakcję i ograniczyć straty z powodu oszustw reklamowych i nadużyć.

Basic Attention Token wprowadzony w 2017 roku w następstwie wśród najszybciej wyprzedawanych początkowych ofert monet (ICO) wieczności, z systemem zwiększającym łącznie 35 milionów dolarów w mniej niż min. Od tego czasu przedstawił swoje doświadczenie reklamowe oparte na uwadze użytkownikom w większości krajów za pośrednictwem programu Take on Benefits.

BAT jest również jednostką nagrody w tej społeczności reklamowej, i jest przedmiotem obrotu między marketerami i użytkownikami. Z tego budżetu niewielka część jest rozprowadzana do marketerów, podczas gdy około 70% jest rozprowadzane do użytkowników – podczas gdy pośrednicy, którzy zwykle napędzają koszty reklamy, są pominięci, aby poprawić efektywność kosztową.


Basic Attention Token kryptowaluta Open Source

Basic Attention Token jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Basic Attention Token.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy BAT, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Basic Attention Token a Smart Contracty

BAT jest oparty na tzw. smart contract, czyli na protokole komputerowym, którego zadaniem jest ułatwienie wykonania transakcji. Najmocniejszą stroną smart kontraktów jest to, że nie trzeba martwić się o ich wykonanie - kontrakt Basic Attention Token wykonuje się samoczynnie po zaistnieniu wcześniej wskazanych kryteriów, bez ingerencji użytkownika. Smart kontraktów nie należy mylić z umowami w obrocie prawnym - nie każdy smart kontrakt będzie taką umową, choć większość z nich spełnia wymogi stawiane przez Kodeks cywilny.

Zasadniczą zaletą smart kontraktów jest to, że są one niezwykle skomplikowane do hackowania i pozwalają na przeprowadzanie różnego rodzaju transakcji na całym świecie oraz bez konieczności korzystania z usług mediatorów.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Basic Attention Token


Gdzie kupić Basic Attention Token?

Basic Attention Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Basic Attention Token jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

 • Działa od 2017 roku
 • Serwis w Polskiej wersji językowej
 • 600+ kryptowalut do wyboru
 • 90 mln użytkowników
 • Kontrakty terminowe

Zonda (dawniej bitbay logo BitBay)

Basic Attention Token można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - Zonda. Umożliwa ona zakup w naszej ojczystej walucie.

 • Założona w 2014 roku
 • Serwis w Polskiej wersji językowej
 • 50+ kryptowalut do wyboru

bitbay logo Bittrex

Basic Attention Token można kupić na Bittrex.

 • Stworzona w 2014 roku
 • 440+ kryptowalut do wyboru
 • Solidne zabezpieczenia konta

Kurs Basic Attention Token (BAT)

Aktualny kurs Basic Attention Token wynosi 0.85029392 PLN 0.92%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 50 258 954.03132723 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął BAT to 8.01413504 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Basic Attention Token, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę BAT mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 LUNA/DENT 0.2 USDC/XEC 0.3 ZRX/DENT 0.5 DASH/ZRX 1 CRO/UMA 2 ADA/LUNA 5 BTC/DOT 10 BTC/XLM 4 TRX/ZRX

Basic Attention Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]