Gdzie Kupić Lisk (LSK)?

Lisk można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - BitBay. Umożliwa ona zakup Lisk w naszej ojczystej walucie.

Kup Lisk na Bitbay

Kupno Lisk jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kup Lisk na Binance

Co to jest Lisk (LSK)?

Lisk to wielofunkcyjna platforma blockchainowa zaprojektowana w celu stworzenia przyszłości, w której każdy może korzystać ze zdecentralizowanej technologii. Lisk umożliwia deweloperom tworzenie aplikacji i wdrażanie łańcuchów bocznych, które łączą się z siecią Lisk zawierającą specjalne tokeny.

Lisk (LSK) zapewnia programistom zestaw do tworzenia oprogramowania dla aplikacji blockchain i opracowuje rozwiązanie interoperacyjności, aby każdy mógł bezproblemowo korzystać z niego na platformie. ICO Lisk zostało uruchomione w 2016 roku i zostało zbudowane przy użyciu JavaScript i TypeScript. Jego główne produkty to Core, SDK, Desktop i Mobile. Firma zajmująca się Liskiem liczy sobie 30 osób. Firma znajduje się w Zug, Szwajcarii i jest fundacją non-profit.

Jest to kryptowaluta modułowa, ponieważ token zawiera “moduły”, które są podstawą jego projektu i konstrukcji. Ogólny projekt jest jego atutem – system Lisk pozwala każdemu wykorzystać jego “moduły projektowe” do budowania własnych zdecentralizowanych aplikacji. Ponadto, wielu byłych członków rdzenia Ethereum również dołączyło do Lisk. W czerwcu 2016 roku dyrektor generalny Lisk, Max Kordek, ogłosił mianowanie Charlesa Hoskinsona (byłego dyrektora generalnego Ethereum) i Stevena Nerayoffa (byłego konsultanta Ethereum) na starszych doradców Lisk w celu promowania rozwoju produktu.

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]