Gdzie kupić GameCredits (GAME)?

GameCredits można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - BitBay. Umożliwa ona zakup GameCredits w naszej ojczystej walucie.

Kup GameCredits na Bitbay

Kupno GameCredits jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kup GameCredits na Binance

Co to jest GameCredits?

Platforma GAME Credits to zdecentralizowany, unikalny pakiet narzędzi, który może przekształcić dowolną grę w grę blockchain. Platforma bezproblemowo wstawia dowolną grę online za pośrednictwem GAME Credits poprzez łatwy w użyciu pakiet RESTful API i potężny zestaw SDK.

Co to oznacza dla graczy?

Dzięki punktom GAME wszystkie przedmioty w grze są przedmiotami blockchain, więc możesz je sprzedawać i sprzedawać według własnego uznania. Nie jest wymagane doświadczenie w zakresie blockchain – my zajmiemy się wszystkimi skomplikowanymi kwestiami, więc możesz kupować i sprzedawać, dobrze się przy tym bawiąc. W okresie promocji możesz umieścić swoje punkty GAME na ulubionych grach, aby co tydzień zarabiać dla siebie (i dla nich) punkty GAME. Wyciągnij pomocną dłoń i zachęć swój ulubiony zespół twórców gier do dołączenia do portalu programu nagród GAME i natychmiast zacznij zdobywać nagrody za zakłady.

Dla deweloperów?

Deweloperzy gier mogą zintegrować zestaw GAME Credits SDK z telefonem komórkowym, komputerem, konsolą lub grą online, aby dostarczać wszystkim graczom przedmioty w grze oparte na blockchainie. Nie jest wymagana wiedza z zakresu blockchain!

Kurs GAME

Aktualnie kurs GAME wynosi 0.008708 USD

Wykres GAME

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]