Gdzie Kupić Infinity Economics (XIN)?

Infinity Economics można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - BitBay. Umożliwa ona zakup Infinity Economics w naszej ojczystej walucie.

Kup Infinity Economics na Bitbay

Kupno Infinity Economics jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kup Infinity Economics na Binance

Infinity Economics oferuje:

Inteligentne kontrakty

Jedną z najbardziej obiecujących cech platformy Infinity Economics jest jej zautomatyzowany handel, znany również jako inteligentne kontrakty. Te inteligentne kontrakty to małe programy, które mogą automatycznie spełniać warunki kontraktu zgodnie z wcześniej ustalonym procesem (logika if-then-else-logic). Inteligentne kontrakty mogą być wdrażane na blockchainie Infinity Economics i mają potencjał, aby umożliwić wejście Internetu rzeczy na rynek masowy.

Giełda aktywów

Giełdy aktywów umożliwiają inwestowanie, kupno i sprzedaż aktywów. Oprócz prostych transakcji monetarnych umożliwiają również prezentację danych. Otwiera to nowe możliwości dla przedsiębiorstw. “Asset exchange” opiera się na koncepcji kolorowych monet, w których moneta lub grupa monet może być trwale oznaczona do reprezentowania innych rzeczy. W przeciwieństwie do tego wiele innych kryptowalut działa tylko w ten sposób, bez innych funkcji.

Usługa transakcji handlowych escrow

Usługa escrow osiąga bezpieczną płatność poprzez przechowywanie monet kupującego do momentu, gdy warunki sprzedaży zostaną spełnione, a kupujący zwróci płatność sprzedającemu. W większości przypadków może to wyeliminować spory i nie wymaga dalszych środków ze strony osób trzecich.

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 5 Średnia: 3.8]