Gdzie kupić Golem (GLM)?

Golem można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - BitBay. Umożliwa ona zakup Golem w naszej ojczystej walucie.

Kup Golem na Bitbay

Kupno Golem jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kup Golem na Binance

Czym jest Golem (GLM)?

Projekt Golem powstał w 2016 roku i prowadzony jest przez Golem Factory. Sieć została uruchomiona na 10 kwietnia 2018 roku. Sieć Golem jest zdecentralizowaną siecią obliczeniową, która jest nową metodą przydzielania nadmiarowej mocy obliczeniowej tym, którzy jej potrzebują na żądanie. Tworzy ona sieć peer-to-peer, w której użytkownicy mogą dołączać do sieci w równym stopniu, aby kupować i sprzedawać obliczenia, a także dekomponować złożone zadania na mniejsze podzadania w sieci. W Golemie nie ma centralnej władzy i żaden użytkownik nie jest ważniejszy od innych.

Golem Network Token jest potrzebny do płacenia za opłaty obliczeniowe w sieci. Jest to waluta, która napędza nasz rynek. Jako zleceniodawca, możesz ustawić ofertę na kwotę GNT, którą jesteś gotów zapłacić za wykonanie zadania. Jako dostawca, możesz otrzymać GNT poprzez obliczenie zadania zleceniodawcy. Możesz ustawić minimalne i maksymalne progi cenowe w ustawieniach.

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]