Gdzie kupić OmiseGO (OMG)?

OmiseGO można kupić na bardzo popularnej lokalnie Polskiej giełdzie - BitBay. Umożliwa ona zakup OmiseGO w naszej ojczystej walucie.

Kup OmiseGO na Bitbay

Kupno OmiseGO jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!

Kup OmiseGO na Binance

Czym jest OMG Network (OMG)?

OMG Network, znana jako OmiseGo, jest warstwową usługą skalowania zbudowaną dla blockchaina Ethereum. Jako usługa skalowania Ethereum, OMG Network została zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom przenoszenie symboli ETH i ERC20 znacznie szybciej i taniej w porównaniu z transakcjami bezpośrednio w sieci Ethereum.

Sieć opiera się na unikalnej usłudze skalowania o nazwie MoreViable Plasma, która wykorzystuje architekturę sidechain do łączenia kilku transakcji poza łańcuchem w zestaw, który następnie może być potwierdzony jako pojedyncza transakcja w łańcuchu pochodzenia Ethereum. Zgodnie z OMG Network, ta technologia ma potencjał, aby zasięg Ethereum do tysięcy transakcji w każdej sekundzie (TPS).

Sieć jest zasilana przez token OMG energy, który może być używany jako jedna z technik płatności za opłaty w OMG Network i stanie się stabilny – pomagając zabezpieczyć sieć w zamian za korzyści.

OMG Network uważa, że znaczne przeszkody związane z prędkością i kosztami Ethereum będą musiały zostać pokonane, zanim tradycyjne firmy rozważą budowanie swoich przedmiotów i aplikacji w sieci. Z tego powodu projekt OMG Network został stworzony, aby pomóc uczynić Ethereum bardziej atrakcyjnym dla firm i projektów, które chcą się skalować, a jednocześnie zmniejszyć swój wpływ na emisję dwutlenku węgla. Osiąga to dzięki swojej usłudze sidechain opartej na plazmie, która może pomóc w zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej nawet o 99% w porównaniu z Ethereum i obniżyć opłaty o około 66%, jednocześnie zapewniając, że własność pozostaje zabezpieczona przez ukrytą sieć Ethereum.

Kurs OmiseGO

Aktualnie kurs OmiseGO wynosi 0.716308 USD

OMG Network wykres

Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 1 Średnia: 5]