Curve DAO Token (CRV) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja CRV

623 986 173 USD

Historyczne maksimum CRV

6.74 USD

logo kryptowaluty Curve DAO Token Czym jest Curve DAO Token?

Curve DAO Token znajduje się na 96 miejscu w rankingu kryptowalut.


Curve DAO Token kryptowaluta Open Source

Curve DAO Token jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Curve DAO Token.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy CRV, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Curve DAO Token


Gdzie kupić Curve DAO Token?

Curve DAO Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Curve DAO Token jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd. Binance jest szybka, przejrzysta i daje dostęp do ponad 170 walut!


Kurs Curve DAO Token (CRV)

Aktualny kurs Curve DAO Token wynosi 6.07626339 PLN -5.13%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 265 830 548.96865061 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął CRV to 30.16006821 PLN

Curve DAO Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]