Curve DAO Token (CRV) - opis, kurs, gdzie kupić?

Kapitalizacja CRV

404 913 006 USD

Historyczne maksimum CRV

6.74 USD

logo kryptowaluty Curve DAO Token Czym jest Curve DAO Token?

Curve DAO Token znajduje się na 96 miejscu w rankingu kryptowalut.

Curve DAO Token (CRV) to kryptowaluta, która jest używana na platformie Curve. Curve to zdecentralizowana platforma finansowa (DeFi), która koncentruje się na dostarczaniu wydajnych i tanich usług handlowych stablecoin.

Platforma Curve jest zbudowana na blockchainie Ethereum i wykorzystuje serię inteligentnych kontraktów, aby umożliwić handel stablecoinami. Te stablecoiny są powiązane z wartością różnych aktywów, takich jak dolar amerykański lub euro, i są zaprojektowane tak, aby utrzymać stabilną wartość w czasie. Platforma Curve pozwala użytkownikom handlować tymi stablecoinami w szybki i wydajny sposób, z niskimi opłatami i bez potrzeby pośredników.

CRV jest tokenem zarządzania platformy Curve i służy do umożliwienia zdecentralizowanego zarządzania platformą. Oznacza to, że posiadacze CRV mogą głosować nad kluczowymi decyzjami i propozycjami, które wpływają na kierunek rozwoju platformy Curve. Dodatkowo posiadacze CRV mogą zdobywać nagrody poprzez stakowanie swoich tokenów i uczestniczenie w zarządzaniu platformą.

Platforma Curve jest obsługiwana przez zdecentralizowaną autonomiczną organizację (DAO), która jest rodzajem organizacji, która jest prowadzona przez sieć użytkowników na blockchainie. Pozwala to na zdecentralizowane i przejrzyste zarządzanie platformą, przy czym decyzje podejmowane są przez posiadaczy tokenów CRV.


Curve DAO Token kryptowaluta Open Source

Curve DAO Token jest walutą Open Source, zatem jej kod źródłowy jest otwarty, powszechnie dostępny i możliwy do wykorzystania przez każdego. Jedną z najpopularniejszych walut Open Source jest Bitcoin oraz Curve DAO Token.

Atutem walut opartych na oprogramowaniu Open Source jest ich dostępność i duża wiarygodność. Każdy zainteresowany użytkownik może weryfikować, pobierać lub zmieniać kod źródłowy CRV, co oznacza, że zduplikowanie jej kodu i zbudowanie całkiem nowej kryptowaluty jest bardzo łatwe. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak, uwiarygodnienie kryptowaluty, która zazwyczaj wiąże się z działalnością biznesową, która za nią stoi. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których możesz znaleźć kod źródłowy kryptowalut typu Open Source jest GitHub.


Więcej informacji możesz znaleźć na oficjalnej stronie Curve DAO Token


Gdzie kupić Curve DAO Token?

Curve DAO Token możesz kupić po rejestracji w jednej z poniższych giełd kryptowalut.

bitbay logo Binance

Kupno Curve DAO Token jest możliwe u jednego ze światowych liderów wśród giełd.

  • Działa od 2017 roku
  • Serwis w Polskiej wersji językowej
  • 600+ kryptowalut do wyboru
  • 90 mln użytkowników
  • Kontrakty terminowe

Kurs Curve DAO Token (CRV)

Aktualny kurs Curve DAO Token wynosi 1.29381494 PLN -1.2%, a jego 24 godzinny wolumen wynosi 676 161 834.00415254 PLN. Najwyższą cenę, którą osiągnął CRV to 26.93783442 PLN

Wiele elementów wpływa na wartość kryptowaluty takiej jak Curve DAO Token, w tym podaż i popyt, nastroje na rynku, interwencje rządowe i powszechna akceptacja. Na cenę CRV mogą mieć również wpływ forki, partnerstwa i postępy w technologii bazowej.

Ostatnio przeliczane waluty

0.1 USDT/OMG 0.2 USDC/LUNA 0.3 DASH/ZEC 0.5 DOT/TRX 1 ADA/BAT 2 XLM/SHIB 5 USDC/LSK 10 LSK/DENT 3 BNB/SOL

Curve DAO Token Wykres


Kliknij gwiazdkę żeby ocenić
[Suma: 0 Średnia: 0]